واشر بغل اگزوز پراید ، فروشگاه اینترتی قطعات ماشین و لوازم یدکی یدکی فوری

اگر یک از آنها داغ بود، ممکن است لنت ترمز دچار چسبندگی شده باشد یا امکان دارد ترمز دستی بالا باشد. خجالتی نباشید که از تعطیلات خود یا در کنار کودکان در شبکه های اجتماعی عکس بگذارید.

برای کاهش و خنثی کردن لرزش های بین خروجی اگزوز و لوله اگزوز باید از لرزه گیر استفاده شود. کم کردن روغن : موتور از سه طریق روغن کم می کند : خرابی یکی از واشرها یا کاسه نمدها که در نتیجه آن روغن بر زمین می چکد ؛ این نشت خارجی روغن است.

برای تمیز کردن فضای داخلی لکه های بنزین ، سایت Miss Clean استفاده از مواد شوینده با کیفیت و در موارد دشوار را با متخصصان در شستشوی خودرو توصیه می کند. پس از یک تغییر شسته و رفته، Silencer معمولی به جریان مستقیم تبدیل می شود و همچنین با آرم همان شرکت خواهد بود.

مبدلهای کاتالیست که هم اکنون بر روی خودروهای تولیدی در ایران نصب میشود تا میزان آلایندگی آنها را کاهش دهد پس از ۸۰۰۰۰ کیلومتر پر شده و عملاً کارایی خود را از دست میدهد و میزان آلایندگی خودرو تا پنج برابر افزایش مییابد.متوسط عمر کاتالیست چیزی حدود ۴ سال است و پس از مدت زمان یاد شده باید قطعه مورد نظر تعویض شود.

نکته مهمی که باید به آن توجه داشت انتقال دود و گازهای ناشی از احتراق باید همراه با کاهش صدای این گازها که ناشی از حرکت سوپاپها در موتور و انفجارهایی است که در محفظه احتراق صورت میگیرد باشد .

یکی دیگر از راه های متداول برای افزایش صدای اگزوز، نصب سر اگزوز صدا دار است که در برخی مدل ها علاوه بر افزایش صدای خودرو، باعث تولید نور و حرارت از اگزوز نیز می شود.

یک نسخه تولید محدود از RDX هم آماده شده تا با لقب PMC Edition و همزمان با نسخه استاندارد وارد بازار شود. • در واقع سنسور اکسیژن شبیه یک کلید عمل می کند کــه رقیق و غنی شدن مخلوط سوخت را با ارسال سیگنال به ECU گزارش می دهد؛ تا نسبت سوخت و هوا ثابت بماند.

برای اینکه توجه شوهرش را برگرداند یا مرد جدیدی پیدا کند. احساس راحتی کنید که با دوستان به سینما یا کافه بروید. ممکن است روغن موتور رو به اتمام بوده و یا موتور در حال جوش آوردن بوده و آمپر آب خراب باشد.

این بوها معمولا به این معنی هستند که خودروی شما با بازدهی کمتری نسبت به حالت عادی کار میکند و حتی ممکن است دچار مشکل جدی شود. این مطلب به شما کمک میکند اشکال ایجاد شده را سریعتر برطرف کنید.

اگر بوی تازهای در کابین خودروی شما پخش میشود، احتمالا یکی از قطعات خودرو دچار مشکل شده است. اگر صبح ها موقع استارت زدن، کمی دود از اگزوز میاد، و بعد قطع میشه، مربوط به گیت سوپاپ میشه. در این بخش بررسی می کنیم که انواع ورق ها چه نقشی در خودرو سازی دارند.

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *