واشر بغل اگزوز پراید ، فروشگاه اینترتی قطعات ماشین و لوازم یدکی یدکی فوری

با این وجود اموی قادر به جذب محدوده گستردهای از نمایندگیها است و دارایی خوبی محسوب میشود که شرکت ایتالیایی میتواند بهطور جدی از آن استفاده کند. نشان میده ، دوستانی که این ماشینو دارندآیا با این مشکل روبرو بوده اند؟

این تغییرات باعث شد تا توان به مشخصات مورد نیاز 185 اسب بخار (138 کیلووات) کاهش یابد ، اما باز هم منجر به “یک موتور قابل انعطاف قابل توجه ، با یک منحنی گشتاور بسیار تخت و یک باند قدرت گسترده” شد.

موتور به کار رفته در آن، 4.0 لیتر حجم و 6 سیلندر دارد و قادر است 260 اسب بخار قدرت و 387 نیوتن متر گشتاور تولید کند. ابعاد پیچ جفت کننده جوش 3/7 / 16 ″ (87.3 میلی متر) توسط پیچ و مهره 3-1 / 16 ″ (77.8 میلی متر) مرکز به مرکز است.

در صورتی که احتمال میدهید این اتفاق برای ماشین شما افتاده است باید آن را به نمایندگی برده و به سرعت برای تعویض واشر اقدام کنید.

اشتباه است چرا که تایید میکند روغن موتور اتومبیلهای گاز سوز دیرتر خراب میشود. ماشین روی گاز شتاب بالا داره و قدرتش هم عالیه ولی روی بنزین خیلی ضعیفه و …

گاز CNG ، گازی به مراتب تمیزتر نسبت به سوخت بنزین از … برای این داشبرد بزرگ، روشنایی یکی از ملزومات است که در مدل های 86 به بعد حذف شده است.

دلیل اون هم مایع خنک کننده موتور هست که بوی شیرینی داره اما سمی هست و . اما در عوض این عدد توسط مشتریان ایرانی هم (با بنزین و شرایط کشور خودمان) قابل دست یابی است.

مانند بیش تر موتورهای نیکد، هیچ فضایی هم برای حمل بار راکب در نظر گرفته نشده است. 5. کاهش صدای دیزل ژنراتور تا سطح ۷۵ db برای انواع دستگاه در سایزهای مختلف.

پروانه پلاگ فن می تواند به شکل بکوارد یا فوروارد باشد ، نحوه انتقال قدرت در پلاک فن ها به دو صورت کوپل مستقیم وپولی تسمه می باشد. سایلنسر اگزوز یا خفه کن ترکیبی (Combination Silencers): این نوع سایلنسر اگزوز دیزل ژنراتور از ترکیب دو روش فوق ساخته می شوند.

تحمل وزن یک ژنراتور ، تحمل لرزش های ایجاد شده زمان کار کردن ژنراتور را دارد . وقتی ماشین شما با کاهش سرعت و شتاب مواجه میشود باید چه کار کنید ؟

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.