واشر اگزوز ماشین های سبک و سنگین

علت اين تاکيد بخاطر بالا بودن ظريب تراکم سيلندر هست و از اونجايي که بنزين سوپر اکتانش بالاتره و به نوعي آرام سوزتر هست موتور ناک نميزنه . در مقابل مشتری و کاربری که از خدمات فروشگاه اگزو گیم استفاده میکند، باید به حریم شخصی اگزو گیم نیز احترام بگذارد و آنرا رعایت کند.

علاوه بر این، اسکریپتها، کدها و اسامی خدمات و سرویسها و بخشهای قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط اگزو گیم و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار اگزو گیم است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد.

تمامی محتوا، متون، لوگو، آیکونها، اشکال گرافیکی، اطلاعات آماری، تصاویر، ویدئوها و در مجموع کلیه محتوای نوشتاری و ویدئویی و صوتی که از طریق سایت و شبکههای اجتماعی رسمی اگزو گیم منتشر میشوند، در انحصار اگزو گیم بوده و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای اگزو گیم محفوظ میدارد.

هر فرد عادی در برابر یک موتور ۸ سیلندر به مشکل بر میخورد اما تنها یک جنتلمن واقعی است که میتواند از یک دو جین قابلمه و دیگ یک شیء به درد بخور بسازد! هنگامی که روغن به هر طریقی وارد محفظه احتراق سیلندر شده و همراه مخلوط سوخت و هوا شروع به سوختن کند، با پدیده ناخوشایند روغن سوزی در موتور مواجه هستیم.

همان طور که می دانید، وظیفه اصلی سیستم اگزوز خارج کردن گازهای حاصل از واکنش های شیمیایی است که در سیلندر رخ می دهد. همچنین فروشگاه اگزو گیم در راستای جبران خسارت، تلاش میکند در کنار مشتری باشد و در طی کردن فرآیند اداری دریافت خسارت، به مشتری کمک کند، هر چند در این زمینه هیچ مسئولیت حقوقی شامل فروشگاه اگزو گیم نمیشود.

اگزو گیم یک خرده فروشی آنلاین است و سفارش یک کالا به تعداد بالا و غیر متعارف، در تضاد با هدف خدمت رسانی به خریداران و مشتریان حقیقی است و در صورت ثبت چنین سفارشی، اگزو گیم این حق را دارد تا سفارش مشتری را بررسی و در صورت هرگونه مغایرتی با حق فروش به یک مصرف کننده واحد، آن سفارش را کنسل کرده و طی حداکثر 72 ساعت وجه دریافتی را به مشتری عودت دهد.

در صورت بروز مشکل در پردازش نهایی سبد خرید مانند اتمام موجودی کالا یا انصراف مشتری، مبلغ پرداخت شده طی 48 الی 72 ساعت کاری به حساب مشتری واریز خواهد شد.

با این حال تنها در صورت وجود هرگونه نقص فنی در عملکرد کالا، این خدمات فعال میشود و در صورت وجود آسیب فیزیکی و یا ظاهری، فروشگاه اگزو گیم هیچ تعهدی در قبال تعویض کالا ندارد.

فروشگاه اگزو گیم در راستای خدمت رسانی بهتر به مشتریان عزیز در سرتاسر جمهوری اسلامی ایران، نهایت تلاش خود را میکند تا با بهرهگیری از بروزترین شیوههای بسته بندی کالا، سفارش را استاندارد و ایمن به دست مشتری برساند، با این حال در صورت بروز هرگونه حادثه و مشکلی در حین فرآیند حمل و نقل و تحویل کالا، مسئولیت آن بر عهده شرکت حمل و نقل است.

همچنین فرآیند پردازش و ارسال سفارشات تنها در روزهای کاری به معنای روزهای غیر از تعطیلات رسمی جمهوری اسلامی ایران امکان پذیر است.

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.