واشر اگزوز ماشین های سبک و سنگین

در نتیجه این عمل، گاز وارد شده به موتور از لحاظ بنزین قویتر میشود و در نتیجه باعث بهتر روشن شدن موتور در هوای سرد میشود.

منبع آخر هم برای خفه کردن صدا یه مسیر عجیب برای دود داره که با برداشتنش صدا کاملا زیاد میشه و آزار دهنده خواهد بود ، اما اگر مثل جونی های من با منبع اسپرت(ساختارش شبیه منبع وسطی فابریک هست) عوض کنید صدا زیاد تر میشه ولی آزار دهنده نیست (از نظر بعضی ها قشنگ هم هست) و البته راه رفتن ماشین هم بهتر میشه و به قول عوام احساس میشه نفس ماشین باز شده!

محدودیت تردد شبانه با گذشت حدود ۹ماه از اجرای طرح محدودیت تردد شبانه خودروها از شهر تهران و بسیاری از شهرهای دیگر، این محدودیتها اما از فروردین ماه سال ۱۴۰۰ از ساعت ۲۲ تا ۳ بامداد در حال اجراست.

عملکرد قطعه: وظیفه این قطعه ثابت نگه داشتن اگزوز است و مانع از این می شود که اگزوز به بدنه بچسبد. همانطور که گفته شد خروج دود از اگزوز از مهمترین نشانههای روغنسوزی موتور خودرو است.

منبع اگزوز اسپرت muffler زیمر در تنوع سایز و صدا مناسب برای انواع خودرو داخلی و وارداتی جهت ارتقاء سطح فنی و افزایش توان خودرو که توام با این قابلیت ها صدای دلنشین خودروهای مسابقه ای را به خودرو شما می بخشد .

این دو گاز در حالت طبیعی با یکدیگر ترکیب نمیشوند اما زمانی که هر دو گاز در دمای بسیار بالا در مجاورت یکدیگر قرار میگیرند، فعال شده و ترکیب میشوند و یکی از منابع تولید این دمای بالا، محفظه احتراق موتور خودرو است اما این دو گاز از کجا وارد محفظه احتراق میشوند و آیا میتوان جلوی ورود آنها را گرفت؟

اگزوز هم مثل هر قطعه دیگر ماشین، چون جنبه مصرفی دارد، بعد از مدتی خراب شده و باید فکری به حالش کرد. هر لاستیک برای هدف خاص و مسیرها و آب و هوای خاصی طراحی میشود و باید هر لاستیک مناسب شرایط خاص استفاده گردد.

به گزارش خودروتک، اگر روغنی که باید صرف کاهش اصطکاک، خنککاری و بهبود کار قطعات موتور شود، به دلایلی وارد اتاق احتراق یا همان محفظه بالای پیستون شود و همراه با مخلوط سوخت و هوا حین جرقه زدن شمع بسوزد، به اصطلاح میگویند خودرو به روغنسوزی افتاده است.

ورود روغن موتور به اتاق احتراق بالای پیستون و مخلوط شدن با سوخت و هوا و سوختن در حین جرقه زدن را روغنسوزی میگویند. فن آکسیال دیواری یکی از فن های بسیار بادوام و مستحکم است که در برابر شرایط بیرونی دچار خوردگی و زنگ زدگی نخواهد شد.

سوخت ارسالی به یک سیلندر بیشتر است. اگزوز 405 و اگزوز 206 از جمله محصولاتی است که توسط پیا صنعت ساخته و به بازار عرضه می شود. از آنجایی که شاهد های هدایت کننده از شرکت های معتبر ممکن است ارزان نباشد، تقریبا 500 تا 600 دلار (بسته به منطقه و مدل موتور سیکلت).

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *