واشر اگزوز ماشین های سبک و سنگین

امروزه معمولا سوپاپ ها را از نوع سدیمی انتخاب می کنند تا گرمای اضافی به خود نگرفته و سریع خنک شوند ، خنک شدن سوپاپ ها باعث مس شود که سوپاپ دوده نگیرد. اگزاست فن های یوتیلیتی نام دیگر اگزاست فنی است که در پشت بام یک ساختمان به صورت مرکزی می شود و هوا را از نقاط مختلف ساختمان مکش می کند.

صدا دار کردن اگزوز ماشین برای صدا دار کردن ماشین ۳ کار می کنن: ۱-یا از فیلنر هواکش استفاده می کنن که صدای قشنگی می ده. هنگام انتخاب روشی که با آن صدا خفه کن خاموش ایجاد می کنید ، مشکلات ناشی از آن را در نظر بگیرید.

چنانچه صدا از سوی جعبه دنده باشد که فرسودگی پیدا کرده است ، نوع صدا فرق می کند و در این صورت لرزش هایی در دسته دنده احساس می شود.

باید در نظر داشت که مطلقاً همه خودروهای تولید شده در خارج از کشور مجهز به عناصر عظیمی از دستگاههای حذف گازهای خروجی هستند.

ساخت و سازهای ساخته شده در کشور ما ساده تر است و بنابراین ماشینهای ما از راحتی کمتری برخوردار هستند.

مسکوت ماندن تکلیف “حمل ونقل بار و موتورسیکلت اینترنتی” در دستورالعمل وزارت کشور با 7 میلیون موتورسیکلت فرسوده در خیابانها چه کنیم؟

اگر با کاهش حجم موتور در حال کار ، مجبور به افزایش مصرف سوخت یا کاهش قدرت خودرو شوید ، بسیار آزاردهنده خواهد بود.

در مورد تغییرات اقلیمی، سال هاست که مهندسین خودرو و کارشناسان محیط زیست انگشت اتهام خود را به سمت مسئله دیگری نشانه گرفته اند. افشار در ادامه یادآوری کرده که به منظور رعایت الزامات محیط زیستی، کلیه موتورهایی که در ایران تولید میشوند، در سیستم خروج دود، به کاتالیست مجهز اند.

از طرفي، وجود آلودگي در چهاراه گاراژدارها به ترافيك سنگيني بر ميگرددكه به خاطر خودروهاي شخصياي كه از اين مسير مسافران را به شهرهاي نزديك ميبرند،ايجادميشود گويا هيچ يك از اين موارد توليدكننده آلودگي در محله نخريسي قرار نيست از اين محله جدا شود.

1 صفحه 1 از 1 ارسال نظر نظر شما بعد از تایید در سایت قرار داده می شود. حداقل نویز پس زمینه ، ارتعاش کم موتور و پراکندگی متوسط گازهای خروجی ، نصب صحیح را نشان می دهد. همیشه از تغییر تعادل هوای ورودی و گازهای خروجی به موتور آگاه باشید.

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.