واشر اگزوز ماشین های سبک و سنگین

بستگی دارد. لذا متریال بکار رفته در ساخت و تولید این دستگاه ، هریک از این قطعات و اجزای این دستگاه می تواند تاثیر مستقیم بر قیمت اگزاست فن داشته دارد.

خوشبختانه تغییرات انجام شده در راستای بهبود هندلینگ سریهای جدید، تاثیر بسیار محسوسی در افزایش پایداری و قابلیت تحمل شتاب جانبی به دنبال داشتهاند.

آینه های جانبی نیز در قابی از فیبرکربن قرار گرفته اند. اغلب در اتومبیل های داخلی برای حدود 3-5 سال عملیات، مخزن گاز تبدیل به یک غربال می شود.

بدون نیاز به ترساندن اگر نوعی از مایع به طور ناگهانی از صدا خفه کن خارج شود، زیرا این سوخت نیست، اما میعانات گازی زمانی که موتور در دیوارهای خنک کننده شروع می شود، تشکیل می شود.

بوی بنزین از صدا خفه کن می آید و بسیار راحت برای سوار شدن ماشین نیست؟ بازار کار عالی شغل مکانیک خودرو فرصت های شغلی بسیاری را برای تعمیرکاران خودرو فراهم کرده است. این همان تیون کردن ماشین است!

اما همان گرافیک و داستان پردازی، برای آن موقع کافی بوده زیرا در آن زمان صنعت بازی های ویدیویی به اندازه این سال ها پیشرفته نبود. اگر چنین مشکلی شناسایی شود، اولین چیزی که باید انجام دهید این است که کل بدن ماشین را از هود و به آن بازرسی کنید مخزن سوخت.

سپس اولین چیزی که باید انجام شود، شمع ها را باز کنید و سعی کنید درک کنید که در آن سوخت سیلندر سوختگی نمی کند و در کنار جمع کننده اگزوز می رود.

اگر در طول بازرسی نشت بنزین وجود نداشته باشد، باید سعی کنید این مشکل را تا آنجا که ممکن است مطالعه کنید. پس از تشخیص علت سوء عملکرد، ماشین باید بر روی گودال مشاهده قرار گیرد و مسیر حرکت سوخت سوخت را از مخزن سوخت به کاربورتور، اگر موتور انژکتور، سپس به نازل ها را بررسی کند.

اگر شما در یک ماشین تزریق مدرن رانندگی می کنید، و از “Glushak” “عجله” همانطور که در “Volzhana” قدیمی، می توان نتیجه گرفت که از طریق سوخت مورد استفاده قرار می گیرد.

در ماشین تزریق یک شیر وجود دارد که تنظیم مجدد سوخت نشتی را به Benzobac تنظیم می کند. گاهی اوقات این اتفاق می افتد که آجیل خط سوخت تغذیه سوخت تامین آجیل به کربورتر.

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *