واشر اگزوز ماشین های سبک و سنگین

جریان مستقیم ساختاری برای حرکت مایعات و گازها در یک جهت واحد است. روی کار آمدن هارد دیسک ها و ترویج استفاده از آن ها علت و معلول فضای مجازی و دسترسی به جریان آزاد اطلاعات هم می باشد، جایی که با گسترش اینترنت پرسرعت ورودی اطلاعاتی که روزی قطره چکانی به ما می رسیدند، اینک به یک رودخانه خروشان تبدیل شده بود ؛ فلذا به هارد سیگیت اگزوز یا محصولات مشابه برای حفظ اطلاعات مطلوب خود نیاز داشتیم.

این مراکز که در نمونه های کوچتر خود همین سرورهاییست که مدت ها در خصوصشان صحبت می کنیم به زبانی ساده مجموعه ای از دو یا چند هارد دیسک می باشند که به یکدیگر متصل شده و کار یک حافظه بزرگ را انجام می دهند .

از آن جاجهت تعویض وتهویه هوا ی محیط، اگزوز فن بیشترین استفاده و کاربرد را در زندگی روزمره دارند،در این بخش به توضیح مختصری درباره این نوع فن می پردازیم.اگزوز فن یا همان فن مکنده عمدتا برای خنک کاری اتاق یا محل کار استفاده نمی شود ، درواقع هدف اصلی از بکارگیری اگزوز فن مکنده تخلیه هوای نامطبوع ،رطوبت ، گردو وغبار ودیگر آلاینده ها می باشد واین کار فضای مورد نظر را جهت جایگزینی هوای تازه (گرم یاسرد) محیا مینماید.البته همین تعویض هوا که توسط اگزوز فن انجام میشود نیز تاحد زیادی بابت بهبود هوای محیط میگردد و باعث گردش هوا و ورود هوای تازه میشود.

به عنوان فناوری های جدیدی که در قالب این محصول استفاده شده است می توان به Seagate PowerChoice و PowerBalance اشاره کرد که به کاهش مصرف این محصول و بهبود کارآیی IOPS / Watt منجر می شود .

در این مورد بخش سرویس و تعمیر لوازم یدکی مان با نام مان سرویس در پایتخت ایران عزیز ، همه روزه آمادگی خدمات رسانی به سازمان ها ، ارگان ها ، همکاران و رانندگان گرامی است .

هارد اگزوز (Exos) یکی از محصولات مجموعه آمریکایی سیگیت (Seagate) می باشد که به عنوان محصولی اینترپرایز از جمله ایمن و قدرتمندترین واسطه ها برای عبور از datasphere و بهره گیری از پتانسیل کامل آن می باشد .

تولید پارس اگزوز در دو بخش صورت می گیرد؛ یک بخش برای خودروسازان و تأمین خطوط آنان و دیگری، برای بازار آزاد و قطعاتی که در خدمات پس از فروش و لوزام یدکی فروشان عرضه می شود.

هارد سیگیت اگزوز را می توان با داشتن هارد دیسک ۳٫۵ اینچی در زمره درایوهای سبک و کم وزن سال های اخیر قرار داد، محصولی که حتی به تنهایی با داشتن ظرفیت کافی (مثلاً ۱۰ ترابایت در ST10000NM001G یا ۸ ترابایت در ST8000NM0055 ) و قابلیت ذخیره سازی سالانه به اندازه ۵۵۰ ترابایت قادر به پوشش نیازهای یک مجموعه کوچک می باشد .

با طراحی هارد مهر و موم شده با هلیوم، هزینه های انرژی و وزن این محصول به کمترین میزان خود رسیده است . ثانیاً ، در فرکانس های متعدد ، تأثیر منفی افت فشار معکوس به طور قابل توجهی کمتر است.

در عین حال، بحث کاهش تولید و افزایش نرخ ارز بر فعالیت پارس اگزوز هم تأثیر گذاشته است، به نحوی که، در برخی موارد برای تأمین مواد اولیه با ۱۵۰درصد افزایش قیمت رو به رو شده اند. در حال حاضر، بیش از ۵۰ درصد مصرف خطوط تولید گروه خودروسازی سایپا توسط پارس اگزوز صورت می گیرد.

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.