واشر اگزوز ماشین های سبک و سنگین

خریداران توجه داشته باشند برای نصب آن روی هر موتوری بایستی اگزوز قبلی برش خورده و حتما از تعمیر کار موتور سیکلت یا شخصی که متخصص باشد در این زمینه باید کمک گرفت. بهمین دلیل اگه خدایی نکرده میل لنگ ببره باید حتما موتور باز بشه و از رویه نمونه شرکت براتون بفرسته !

شرکت کویر 1500 کیلومتر گارانتی موتور داره که هر نقصی داشته باشید تعویض می کنن ! کویر دارای چند طرح ویو می باشد که هر کدوم دارای تیپ های خاص می باشد !

عناوین فیلم های هر کدام از DVD ها در زیر ذکر شده است : DVD شماره یک : فویل های آلمینیومی – چوب اسکی – لنز چشمی – نان. اين مساله ممکن است جزئی باشد و ناديده گرفته شود.

موتور ممکن است که مشکل مکانيکی داشته باشد و یا موتور خيلی داغ شده است. در دوره مکانیکی خودرو آموزشگاه فنی برق صفر تا صد مکانیک خودروهای داخلی و خارجی همانطور که در سرفصل ها به آن اشاره شده است به شما آموزش داده می شود.

با زدن این دکمه، شما به سایت ایدهکاو هدایت میشوید. چنانچه این تخصص را ندارید حتما مشاوره قبل از خرید ژنراتور برق دریافت کنید.

شکل ظاهری اتاقک دیزل ژنراتور سایلنت به صورت یک کاور فلزی می باشد که تمامی اجزای موتور و ژنراتور را پوشانده است.این اتاقک فلزی به غیر از خاصیت صداگیری از شرایط محیطی و آب و هوا و همچنین دسترسی به دیزل ژنراتور نیز محافظت می کند.

هرچند در ابتدا این امر باعث افزایش شتاب اولیه به مقدار ناچیز و افزایش قدرت موتور از ۳ تا ۷ اسب بخار میشود، ولی پس ازمدتی قدرت موثر موتور خودرو از حالت نرمال اولیه خود نیز کمتر میشود و در نتیجه این کار نتیجه کاملا برعکس میدهد.

3-فنر کوتاه – ارتفاع کمتر میشه ! بیشتر قطعات یافت میشه و تو گمرگ “تهران” و “رسالت” براحتی یافت میشه ولی مدل های اون ها با هم فرق داره !

بنابراین شما به عنوان مکانیک کار خودرو بایستی تا حدودی با این سیستم ها آشنایی داشته باشید. کیت اگزوز پنتر این امکان را برای شما فراهم می نماید تا در محیط هایی که امکان ایجاد صدای هیجان انگیز از خودروی خود دارید به راحتی و تنها با فشردن یک دکمه ریموت کنترلر به آن دست یابید.

در دوره مکانیک درجه 2 شما می توانید تعمیر موتور انواع خودروهای داخلی از قبیل پراید، پژو، سمند، دنا، رانا، ال 90 و دیگر خودروهای داخلی را باز و بسته کنید.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *