واشر اگزوز ماشین های سبک و سنگین

خیلی ساده است: شما دارید از اگزوزتان استفاده میکنید و به مرور زمان پوسیده میشود. باید بگم که ماشین لذتش به سرعت و شتاب گرفتنش هست و ماشین های الکتریکی خیلی خیلی سر هستن.

دوستانی که میگن ماشین بنزینی خیلی بهتره چون غرش داره و اینا. همانطور که گفته شد بهترین عایق صوتی ماینر، باکس ماینر میباشد. ضمنا برای دریافت مشاوره رایگان و همچنین اطلاع از قیمت عایق صوتی ماینر نیز میتوانید با کارشناسان ما ارتباط بگیرید.

مسابقه و motocross موتور سیکلت، که قیمت ها همیشه در یک سطح به اندازه کافی بالا نگه داشته، شما می توانید با خرید آن، انتخاب بسیار گسترده است. پاسخ کارشناس شرکت آرام گستر پارس : گرم شدن یا نشدن دستگاه های ماینر وقتی در این جعبه ها قرار می گیرند شدیدا به چگونگی ساخت جعبه، استاندارد بودن و یا نبودن آن بستگی درد.

والا الان یه اگزوز وصل میکنن به پراید صدای لامبورگینی بده ولی چه فایده وقتی راه نمیره. چه چیزی ممکن است باعث انفجار مافلر شود؟ انتخاب نامناسب عایق صوتی و جعبه ماینر نه تنها باعث حصول نتیجه مورد نظر شما که همان کاهش صدای دستگاه ماینینگ است نمی شود بلکه می تواند خطراتی را برای دستگاه گران قیمت شما ایجاد کند.

ماینر باکس های شرکت آرام گستر پارس به دلیل فراهم آوردن سیستم خنک کننده ایده آل ، امکان گردش هوای مناسب و موثر در قسمت ورودی و خروجی و همچنین نداشتن تماس با محیط نه تنها باعث گرم شدن خطرناک دستگاه ماینر و سوختن دستگاه نمی شود بلکه دمای آن را 5 الی 10 درجه سانتی گراد کاهش خواهد داد که این یک مزیت محسوب می شود.

عایق صوتی حرارتی شرکت آرام گستر پارس یک نمونه ایده آل برای استفاده در ماینر باکس است. تراکم و دانسیته عایق صوتی نیز پارامتر مهم دیگری است که باید هنگام خرید عایق صوتی ماینر به آن توجه نمایید. در قسمت اتصال مجموعه اگزوز به منیفولد اگزوز به کمک یک واشر به موتور متصل میشه و توسط دو تا پیچ و مهره و دوتا فنر در جای خود قرار میگیرد به مجموع واشر پیچ و مهره و فنر کیت اگزوز میگویند .در کیت های روتین فنر ها جنسی از آهنه دارند و نسبتا بی کیفیت هستند ولی در مدل فنر استیل بدلیل خاصیت فنری بیشتر باعث طولانی شدن عمر واشر میشود.

همچنین در زمان ساخت عایق صوتی برای ماینر، باید از نصب صحیح و محکم عایق صوتی ماینر در لوله خرطومی و اگزوز ماینر اطمینان حاصل فرمایید. در هنگام ساخت یک باکس ماینر استاندارد و ایمن باید توجه داشت که قطر لوله ی خرطومی استفاده شده حتما از قطر خروجی فن بیشتر باشد در غیر این صورت امکان سوختن دستگاه ماینینگ به شدت افزایش می یابد.

برخی از مواد نامناسبی نظیر پشم شیشه و پارچه های نمدی که از مواد غیر استانداردی تشکیل شده اند استفاده می کنند.

تعویض روغن، طول عمر دیزل ژنراتور را افزایش می دهد. قیمت دیزل ژنراتور با توجه به اینکه تولید شده کدام کشور است نوع برند آن و همچنین توان آن و عواملی نظیر نوع تابلو دستی یا اتوماتیک ، داشتن کانوپی سایلنت و یا نداشتن آن متغییر می باشد.

عایق ضد صدا استفاده شده در باکس عایق صوتی ماینر می بایست استاندارد بوده و استحکام بالایی داشته باشد. با توجه به دسیبل ، حجم صدا برای رایانه های خانگی و اداری نیز بسیار مهم است.

انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *