واشر اگزوز ماشین های سبک و سنگین

البته به غیر از تیپ ۲ قدیمی که دارای سیم گاز بوده و تیپ ۶ که دارای گیربکس اتومات است و این به آن علت است که خودرو سیم گاز ندارد و باید ECU فرمان باز شدن دریچه گاز را بدهد و این تاخیر کاملا به برنامه و نوع ساخت ECU وابسته است.

تسلیحاتی که جرقه ساخت آن در سالهای جنگ جهانی اول زده شد و تا امروز هم انواع مختلفی از آنها تولید شده است. برای این منظور توصیه میشود تا قبل از اتصالات و لوله های سیستم سوخت آنها را با استفاده از پمپ هوا هواگیری کرد تا آلودگی های احتمالی داخل لوله پاک شود.

استارتر صدا می دهد : هنگام روشن کردن اتومبیل وقتی سوئیچ را می گردانید صدای ” خرت – خرت ” شبیه تراشیدن چوب به گوش می رسد.

2019: عرضۀ محصول انقلابی Ninja ZX-25R به عنوان اولین و تنها موتورسیکلت چهار سیلندر 250 مدرن جهان. به گزارش همشهریآنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، تانکها یکی از تسلیحات رزم زمینی در ارتشهای جهان هستند که در نبردهای زمینی نقش ویژهای دارند.

البته برای عموم افراد، به غیر از کیفیت سواری، شتاب و فضای کابین، مسائلی همچون کیفیت مواد تشکیل دهنده فضای داخلی، طراحی داخلی و آپشن های رفاهی هم از اهمیت زیادی برخوردار است و در هر سه این زمینه ها ب ام و گوی سبقت را از دوج می رباید.

کشورمان هم از ابتدای دهه ۳۰ که تانکهای آمریکایی و انگلیسی ساخته شد برای تکمیل یگانهای زرهی خود چند عراده از این تانکها را خرید.

بخشی از قوای زرهی ایران در دفاع مقدس هم معطوف به نمونه چینی تانک تی ۵۵ بود. محصولات بنلی از سال ۱۳۹۵ وارد کشورمان شد که TNT ۲۵۰ یکی از قدرتمندترین مدلهای وارد شده به ایران به شمار میرود. در همین رابطه اگرچه CD و DVD ها به طور معمول قابلیت ری-رایت نداشته و نمی شد نظیر محصولات مذکور محتوای جدیدی را روی آن ها به ثبت رساند، اما بواسطه قیمت ارزانتر، کاربری ساده تر و کیفیت بهتر ، واسطه های آنالوگ را از دور خارج کردند.

کلاچ صدا می دهد : اگر هنگام بالا آمدن پدال گلاچ صدای تیز و شدید و به هم خورن دو شیو شنیده شود، اشکال از بازویی صفحه کلاچ و یا از بلبرینگ آن است که یا خوب روغنکاری نشده و یا اینکه سائیده شده است.

جعبه دنده و یا دیفرانسیل زوزه می کشد : در موتور جعبه دنده این صدا در دور آرام موتور شنیده می شود اما وقتی کلاچ بگیرید قطع می گردد. در خصوص زوزه دیفرانسیل که بیشتر در خودروهای قدیمی شنیده می شود، وقتی در سرعت بالا و دنده آخر پا را از روی پدال گاز برمی دارد زوزه شنیده می شود که مثل جعبه دنده نشانه کمبود روغن در دیفرانسیل و یا سائیدگی قطعات داخل آن در اثر کارکرد چندین ساله است.

اگزوز خودرو در حالت معمولی صدایی تولید نمیکند و زمانی که تغییری در صدای آن ایجاد شود باید دنبال ایراداتی در خودرو باشید. گاردان صدا می دهد : این صدا در اتومبیل های دیفرانسل جلو که قوه محرکه روی چرخهای جلو است، شنیده می شود و معمولاً سرپیچ ها صدای ” کلیک – کلیک …

انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *