منبع اگزوز کوماتسو – قطعات کوماتسو_کاترپیلار قطعات اگزوز ماشین های راه سازی

لذا باید روغنی را انتخاب نمود که بتواند همانند اکسیژن که با یک عمل دم به تمام نقاط بدن میرسد، در هر لحظه از فعالیت موتور به این کار ادامه دهد.

مثلا از روغن موتوری که برای خودرو X استفاده میشود نمیتوان در موتور خودروی Y استفاده نمود زیرا نوع ساختار موتور و میزان فشار، گرما، شتاب و سرعت متفاوت است.

اينم بگم که از اين ۲۲۰۰۰ تا حد اقل ۲۰۰۰۰ تاشو با گاز رفتم/سهند – 33-باسلام من سمندef7دوگانه مدل ۹۴گرفتم اين ماشين ازلحاظ قدرت وشتاب وهندلينگ بسيارمناسب وسواري بسيارمناسب وراحتي داردفقط سيستم ترمزabsآن خوب کارنميکندالبته absپژوپارس وماشين هايه ديگه ايران خودرو مشکل ترمزرودارند.درکل باتوجه به رنج قيمتيش ماشين بسيارخوبيه فقط تنهاايرادبزرگش افت قيمت بعدخريدخودروست.بسختي فروش ميره!

روغن موتورها علاوه بر سازگاری با ترکیبات پلیمری موجود، باید اثرات بازدارندگی خوبی در مقابل زنگزدگی، خوردگی، اکسیداسیون و سایش دارا باشند. در غیر این صورت، ذرات ناخالصی و دوده بر روی قطعات متحرک موتور رسوب کرده و باعث جلوگیری از انتقال حرارت، ساییدگی زودرس قطعات، روغنسوزی، کاهش راندمان و توان موتور میشود.

این موضوع میتواند نشاندهنده نامرغوببودن روغن باشد، و میبایست از مصرف این نوع روغنها خودداری کرد زیرا باعث آسیبرساندن به قطعات موتور میگردد، سیاهشدن روغن به علت خاصیت پاککنندگی دودههای ناشی از احتراق و جذب ذرات معلق و ناخالصی روغن موتور است.

پیشنهاد میشود جهت افزایش راندمان موتور خودرو، از روغن موتـورهای توصیه شده توسط شرکت خودروساز استفاده نمایید. توصیه کارشناسان استفاده از روغن موتورهای مطمئن و استاندارد درجهت افزایش راندمان موتورخودروی شما است.

صدا خفه کن لوله به طور کلی از لوله اگزوز تشکیل شده, اتصال آستین پیچ, لوله خفه کن و هسته لوله. کاتالیزور توسط اگزوز ساز از این دوقسمت باز شد و بجاش یک لوله دارای صداخفه کن به نام کارخونه مشهد نمیدونم چی نصب شد ، به راحتی مخصوص همینکار بدون هیچ برش یا جوشکاری ، جای هر دو سنسور اکسیژن هم تعبیه شده بود.

چنانچه مدتی پس از کارکرد موتور خودرو، رنگ روغن مصرفی تغییر نکند و اصطلاحا سیاه نشود. نوع و کیفیت سوخت مصرفی چه تاثیری در تعویض روغن دارد؟ موتور سیکلت هم مانند خودرو، دارای قطعات بسیاری است که در صورتی که هر کدام از آن ها خراب شوند بسته به نوع قطعه ممکن است هزینه های بسیار زیادی بمنظور تعمیر آن نیاز باشد صرف کنید.

امروزه استفاده از روغنهای تک درجهای مانند۳۰ یا ۴۰، در موتورها توصیه نمیشود و روغنهای چند درجهای، کاربرد بیشتری دارند.

25 – توقف وسایل نقلیه در گذرگاه عابر پیاده در سواره رو . 35 – نداشتن کارت راننده شهری در وسایط نقلیه عمومی . مجموعه مطالبی که درخصوص روغن موتور ارایه خواهد شد، اطلاعات مناسبی را در خصوص موارد تاثیرگذار در تعویض روغن در اختیار شما خوانندگان محترم قرار خواهد داد.

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *