منبع اگزوز کوماتسو – قطعات کوماتسو_کاترپیلار قطعات اگزوز ماشین های راه سازی

رئیس اتحادیه صنف تعمیرکاران اتومبیل کرج در ادامه گفت: قیمت پیشنهادی این شرکت به حدی است که وسوسه بازکردن اگزوز وتخلیه مخزن کاتالیزور را از روی اتومبیل مشتریان ،توسط برخی سودجویان ایجاد کرده است ومتاسفانه اغلب این گونه رفتارهای غیراخلاقی درتعمیرگاه های فاقد پروانه کسب رخ داده است.

برای عمل پاکسازی کافی است محلول را روی باک مخزنی که سوخت در آن ذخیره می شود نصب کنید. یک سیستم اگزوز عملکرد به شما بهترین ضربه برای خرید لوازم جانبی خود را می دهد، زیرا آن را به بسیاری از حواس خود را جذاب است.

شرکت های نفتی نیز مطابق تعهدات خود، تترا اتیل سرب را از بنزین حذف و ماده ای بنام MTBE را جایگزین آن کردند و به تدریج کیفیت سوخت های تولیدی را افزایش دادند.

موتور های جدید طوری طراحی شده اند که وقتی روشن می شوند، در حداقل زمان گرم شوند تا روغنی که در کانال های آن در جریان می باشد، زودتر به دمای کاری رسیده و مهم ترین وظیفه خود را که روانکاری می باشد را بدرستی انجام دهد تا هم عملکرد موتور خوب باشد و هم کمترین آسیب به آن برسد، وقتی موتور گرم شد، اگزوز خودرو نیز بسیار گرم شده و حرارت آن افزایش می یابد.

ذرات باقی مانده حاوی پلاتین و رودیوم را هم باید در تیزاب حل کنید و پلاتین را به روش آمونیوم کلرید به صورت انتخابی رسوب دهید. از این رو تامین برق اضطراری هم در مراکز نیروگاهی برای تولید برق و هم برای سایر مراکز مصرف کننده برق، امری الزامی می باشد.

در حالت هایی هم پیش میآید که کاتالیزور نیاز به سرویس دارد. مرسدس استاندارد طی 3.7 ثانیه از حالت توقف به سرعت 100 کیلومتر برساعت می رسد. گفتنی است در عین حال که این قطعه از خودرو منجر به تبدیل گازهای سمی به گازهای بی ضرر می شود، در طول این واکنشها برخی از محصولات سمی به مقدار کم تولید می شوند.

اگزاست فن سانتریفیوژ با پره بکوارد : در این نوع اگزاست فن سانتریفیوژ ، پره ها رو به عقب و در جهت مخالف چرخش پروانه می باشد . با توجه و دقت به همین نکات ساده و استفاده از فیلتـرهای استـاندارد که در داخل بستهبندیهای دارای هولوگرام ایساکو هستند، از آسیبهای احتمالی به موتور خودروی خود جلوگیری نمایید.

موتور خودروی ۲۰۶ در دو نوع TU3 کلاس ۱٫۴ لیتر و TU5 کلاس ۱٫۶ لیترارائه شده است. در آینده ، ممکن است برای مقاومت بهتر در برابر زنگ زدگی به تیتانیوم تبدیل شود. 2. جوجه گردان: داشتن جوجه گردان یکی از آپشن های مورد علاقه سرآشپز است.

ماشین های آلمانی از سال 1990 ، جلد. ، ویرایش شده (2001) مرسدس 190 نسخه محدود اضافی 1983-1993. سری نمونه کارها آزمون جاده. سری Motorbooks International Illustrated Buyer’s Guide (چاپ دوم).

1985) Quattroruote: Tutte le Auto del Mondo 1985 (در زبان ایتالیایی). آ ب ج د “به اهتزاز درآوردن پرچم”. ، ویرایش شده (2007). نمونه کارها طلای مرسدس AMG 1983-1999. سری نمونه کارها آزمون جاده.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *