منبع اگزوز کوماتسو – قطعات کوماتسو_کاترپیلار قطعات اگزوز ماشین های راه سازی

بعد از یک هفته ای که ماشین رو استفاده کردم حالا صبحها وقتی ماشین رو روشن میکنم بسیار بسیار بد کار میکنه حتی یه کمی بوی بنزین به همراه بوی بدی از اگزوز میاد البته دود سفید یا سیاه تاحالا ندیدم که از اگزوز بیاد و حتی در مواقعی بعد از 10 دقیقه کارکردن (صبحها بعد از روشن کردن) با دنده 4 صدایی شبیه به صدای انفجار( 2 یا سه بار ) از اگزوز میاد.

سیستم اگزوز، از طریق منیفولد (چندراهه) اگزوز، گازهای خروجی را از سرسیلندر جمع میکند و مانند یک قیف، این گازها را بهسمت بیرون از سیلندرها هدایت میکند.

منیفولد خروجی دود، وظیفه دارد گازهای خروجی را از سوپاپ های مخصوص در سرسیلندر گرفته و به لوله ی اگزوز انتقال دهد.

برنامه تهیه شده دمای گازهای خروجی را با میانگین 3.8 درصد و توان تولیدی را با میانگین5.9درصد خطا پیش بینی می نماید.

علت هم مشخصه گفتم بالا اونقدر خروجی کوچیکه که دودها دیگه از اون بوشن نمیان خارج بشن زیاد! دلیل این امر این است که منبع اگزوز کوماتسو موتور باید همان مسیر خروجی پیچیده ای را که در داخل صدا خفه کن ساخته شده است ، با فشار صدا که صدا خفه کن برای کاهش آن طراحی کرده است ، به اشتراک گذارد.

برای نگهداری از کوئل احتراق باید به تمام قسمت های داخلی آن توجه بسیار زیادی داشته باشید. 2. منبع اگزوز جذب کننده صدا (Absorptive Silencers): ساخت و ساز داخلی شامل فایبر گلاس یا عایق شیشه ای E است.

کانکس سایلنت یکی از کانکس های پرکاربرد است که به منظور کاهش صدای ژنراتورها گزینه مناسبی هستند. هر گونه تغییر در صدای موتور خودرو که قبلا شنیده نمیشد میتواند یک زنگ خطر برای خراب شدن اگزوز خودرو شما باشد. توزیع کننده: این سیستم برای هر دو سیلندر از یک کوئل احتراق استفاده می کند، کوئل های احتراق می توانند در یک یا دو محفظه قرار بگیرند.

این سیستم کمی متفاوت عمل می کند زیرا برای تغییر سرعت از یک دستگاه مغناطیسی استفاده می کند. شایان ذکر است که در هر نوع ماشین ممکن است کوئل احتراق جایگاه متفاوتی داشته باشد، بنابراین برای یافتن آن بهتر است از اینترنت کمک بگیرید.

7. اگر کوئل احتراق خراب نباشد باید در حین استارت خوردن، یک جرقه آبی در بخش سیمی که به شمع متصل کردید و قسمتی که به یک فلز اتصال دادید (در مرحله 4) مشاهده کنید.

1. ماشین را خاموش کنید و درب کاپوت را باز کنید، حالا باید کوئل احتراق را بیابید. کوئل برقی: در این سیستم هر شمع دارای یک کوئل مخصوص به خود است.

انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *