منبع اگزوز کوماتسو – قطعات کوماتسو_کاترپیلار قطعات اگزوز ماشین های راه سازی

برای انجام این تست، عموما یک فشارسنج مخصوص تست فشار دود را به جای سوراخ سنسور اکسیژن نصب کرده و فشار کارکرد آن را اندازه میگیرند.

از یک وسیله حفاظتی اضافی ویژه استفاده شد که از طریق جوشکاری تماسی به پایه فیلتر هوا متصل شد ، و این از ورود گرد و غبار از زیر فلپ چرخ عقب به عنصر فیلتر جلوگیری می کرد.

تعیین بهترین نوع هواکش پشت بامی برای یک خانه ، تخصص زیادی را می طلبد. این بدان معنی است که اگر مشکلی تا ۵ سال برای شمعها ایجاد نشد، قبل از این مدت زمان لازم نیست که آنها را تعویض کنید.

ببینین بک فایرها انواع مختلف دارند که دوستان تو صفحه قبلی و جاهای مختلف توضیحاتی دادند.ماشین هایی داریم که به علت قدرت زیاد در هنگام تعویض دنده (معکوس)و یا هنگام افت شدید دور موتور به سرعت پس از یه دور بالا اتش از اگزوز هاشون خارج میشه اما فلسفه این اتش,مقداری بنزینه نیمه سوختست که تو کار کرد سیلندر استفاده نشده و در مجرای اگزوز به علت حرارت زیاد با مخلوط هوا منفجر شده و به صورت اتش ار انتهای اگزوز خارج میشود.

این اصلاحات در بخش فنی، منجر به افزایش توان خروجی، بهبود قدرت مانور و شتاب خودرو میشود و در بخش ظاهری، به صاحب خودرو اجازه میدهد همهچیز را از اجزای بدنه گرفته تا حتی صدای اتومبیل خود را شخصیسازی کند.

زیرا طول موج بسیار قوی در ابتدا و حتی در وسط لوله اگزوزی که هیچ دیواره ای ندارد اضافه شده که همین باعث می شود که دولول کردن هیچ فایده ای در شکست طول موج نداشته باشد .

من خودروی 206 دارم وقتی در ترافیک می افتم از کولر ماشین بوی بنزین میاد … علت بوی بنزین تو اتاق پراید ؟

حدود دو سال هست كه بوي بنزين توي اتاق ماشينم ميومد … بوی بنزین داخل اتاق پراید آموزش تعویض حبابگیر بنزین پراید حدود دو سال هست که بوی بنزین توی اتاق ماشینم میومد و به هر مکانیکی که مراجعه …

ولی وقتی خیلی گازش میدم بوی روغن سوخته میاد داخل کابین شاید دور موتور تا … یه موضوع جدید که بهش برخوردم بوی بنزین هست .

اگر میخواهید موتور سیکلت خود را قویتر کنید تا شتاب و قدرت بیشتری داشته باشد، بهتر است از بنزین با کیفیت بالا استفاده کنید.

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.