منبع اگزوز کوماتسو – قطعات کوماتسو_کاترپیلار قطعات اگزوز ماشین های راه سازی

3. لولهها به وسیله تعدادی بست به منبع متصل میشوند، ممکن است علت شکسته شدن و پارگی این بستها باشد. مکانیزم عمل این نوع از منبع اگزوز اسپرت بسیار ساده است و در آن یکی از شمعهای خودرو به منبع اگزوز انتقال مییابد و این مسئله موجب سوختن ناقص بنزین میگردد و بنزین آمادهی اشتعال که از اگزوز به خارج از خودرو دمیده میشود به وسیلهی یک شمع اضافی آتش میگیرد و باعث ایجاد شدن شعلههایی به رنگهای مختلف میشود که برای برخی از جوانان از جذّابیت وصف ناپذیری برخوردار است.

ولتاژ خروجی DC شارژر باتری در هر سلول 2.33 ولت تنظیم شده است ، که ولتاژ شناور دقیق برای باتری های سرب اسید است.

شارژر باتری با تامین ولتاژ دقیق “شناور” ، باتری ژنراتور را شارژ می کند. صداهای اگزوز را جدی بگیرید چراکه ممکن است به قطعات و بخشهای مختلف آن آسیب وارد کند و هزینه زیادی را به همراه داشته باشد.

شارژر باتری دارای ولتاژ DC جدا شده است که عملکرد طبیعی ژنراتور را مختل نکند. از آنجا که ژنراتور از قطعات متحرک در موتور خود تشکیل می شود، برای اطمینان از دوام و عملکرد صاف برای مدت طولانی به روانکاری نیاز دارد.

آنها همچنین کاملاً اتوماتیک هستند و نیازی به تنظیمات یا تغییراتی در تنظیمات ندارند. همچنین باید هر گونه نشت روان کننده را بررسی کنید و پس از هر 500 ساعت کار تولید ژنراتور روغن موتور را عوض کنید.

برای تعیین اینکه آیا ژنراتور شما برای تأیید نیاز به تأیید مقامات محلی دارد ، برای اطمینان از عدم انطباق با قوانین محلی ، از محافظت در برابر جریمه ها و مجازات های دیگر ، باید به دستورالعمل های محلی نیز مراجعه کنید.

شما باید سطح روغن را پس از هر 8 ساعت کار تولید ژنراتور بررسی کنید. سپس با برداشتن در رادیاتور، در صورت کافی نبودن مایع؛ بهاندازهی کافی ترکیب استانداردی از آب و ضدیخ را به آن اضافه نمایید.

نسخههای ۲ لیتری هیوندای النترا و کیا سراتو، قدرتی مشابه آریزو 6 دارند اما به لطف فناوری برتر در جعبهدندههای خودکار ۶ سرعته، شتابگیری بهتری ارائه میکنند.باید توجه داشت که پیشرانههای توربوشارژ، معمولا در مقایسه با نمونههای تنفس طبیعی، دارای صدای بیشتری هستند.

ولی در نهایت انگلیسی ها توانستند با استفاده از تاکتیک مختلفی از جمله دیدبان های هوایی و گشت هوایی جلوی این حملات را بگیرند به صورتی که در اوریل سال 1943 به تلافی بمب باران شبانه انگلیسی ها دو واحد 190 تلاش در بمب باران لندن کردند که تقریبا یک یک شکست فاجعه بار تمام شد و دو سوم 190 اعزامی از 50 فروند نابود شدند.

مجموعه صبا اگزوز مشهد از سال ۱۳۷۰ در قالب یک واحد تولیدی فعالیت خود را آغاز نموده و طی سالها تمامی توان خود را صرف طراحی و تولید محصولات متنوع و با کیفیت نموده که در این مسیر با توجه به اعتماد و رضایت مشتریان و مصرف کنندگان محترم از محصولات و برند صبا اگزوز، این مجموعه موفق به اخذ نمایندگی فروش محصولات شرکتهای تولیدی و صنعتی معتبری در زمینه اگزوز گردید که از آن جمله می توان به شرکتهای میثاق اگزوز،پارس اگزوز،رضا مشهد و .. اشاره کرد…

انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *