منبع اگزوز کوماتسو – قطعات کوماتسو_کاترپیلار قطعات اگزوز ماشین های راه سازی

فن سانتریفیوژ با پرههای انحنا به جلو یا فوروارد (Forward) در سرعتهای کم، ظرفیتهای کم و فشارهای استاتیکی زیاد حداکثر بازده را دارد. هر کدام از روش های که برای خرید دستگاه های اگزاست فن به کار برده می شود رویه خاص خود را دارد که می تواند کار را برای خریداران آسان کند.

اگر خودرو مجهز به سنسور ضربه باشد (اکثر خودروهای انژکتوری این سنسور را دارند) دستگاه کنترل موتور شما جهت جلوگیری از ضربه زدن شروع به کاهش مقدار سوخت در مخلوط سوخت و هوا میکند تا جايی که مخلوط خاصیت ضربه زدن خود را از دست بدهد.

سطوح اکسیژن در اگزوز به واحد کنترل موتور (رایانه ای که موتور را کنترل می کند) می گوید که در فرآیند احتراق چه می گذرد و آیا مخلوط سوخت و هوا مناسب است یا خیر. این ساختار باعث میشود تا گازهای خروجی از کاتالیست که همچنان دارای ذرات دوده یا کربن هستند به دام بیفتند.

اول از همه WLTP مخفف رویه جهانی و سرتاسری تست وسایل نقلیه سبک وزن است که به صورت آزمایشگاهی میزان مصرف سوخت، گاز CO2 و دیگر آلایندههای خودرو را اندازه گیری میکند.

تست چرخه رانندگی WLTP از سپتامبر سال ۲۰۱۸ برای تمامی خودروهای عرضه شده در بازار اتحادیه اروپا به صورت اجباری درآمده است.

این فیلتر که در حال حاضر در اتحادیه اروپا و چین به صورت اجباری بر روی خودروها نصب میشود ساختار لانه زنبوری دارد و ورودی و خروجی آن به طور کامل پلمپ شده است. علاوه بر سیستم های کامل برای مسابقه و استفاده از خیابان ها، بسیاری از سیستم های محبوب ما مانند عقب عقب، عقب عقب و DPF-back نصب شده اند، زیرا آنها فقط بخشی از سیستم کارخانه را جایگزین می کنند.

اما علاوه بر قدرت و کیفیت این محصول قیمت آن نیز مهم است. فن آوری است که از سمت خودروهای دیزلی (DPF) به دنیای خودروهای بنزین سوز وارد شده است. برخی از خودروسازان OPF را GPF نیز میخوانند.

اگر نتوانستید متوجه شوید دقیقا از کجا نشتی دارد، میتوانید با کمک یک مکانیک آن را مورد بررسی قراردهید. هر کدام از این بخشها شامل رانندگی در فازهای مختلف از جمله: ایستادن، شتاب گیری و ترمز است. OPF به دلیل طراحی خاص خود به طور کامل صدای تولید شده توسط موتور را از بین میبرد و این موضوع بزرگترین دلیلی است که علاقه مندان خودروهای اسپرت و سوپراسپرت و سازندگان آن ها برای مخالفت خود در خصوص استفاده از این فیلترها عنوان می کنند.

افزودنیهای مختلف، مقاومت روغن را برای شرایط سخت حرارتی و فشار زیاد موتور، بهینه میکنند. این فیلترها به گونه ای طراحی شده اند تا فشار برگشتی به سیستم اگزوز را کاهش دهند و راندمان بالای فیلتراسیون آن ها باعث میشود تا بدون نیاز به تعمیر و نگهداری و به صورت تنظیم خودکار مورد استفاده قرار گیرند.

صدور مجوز تردد بین شهری اینترنتی شد (شهریور) ایمان قربانی، مشاور فرماندار تهران: از روز سهشنبه ۲۳ شهریور مجوزها برای آمدوشدهای بین شهری در تهران صرفا به صورت اینترنتی به مردم تهران داده میشود. یک اتومبیل از قطعات مختلفی تشکیل میشود که وظایف مختلفی را باید ایفا کنند.

انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *