مشخصات، خرید و قیمت قطعات اگزوز ماشین و موتور سیکلت

روغن موتورها علاوه بر سازگاری با ترکیبات پلیمری موجود، باید اثرات بازدارندگی خوبی در مقابل زنگزدگی، خوردگی، اکسیداسیون و سایش دارا باشند. همان طور که هوای ورودی به موتور باید تمیز باشد تا بر روی شتاب خودرو تأثیر منفی نگذارد، دود نیز باید از طریق یک خروجی کاملا باز از آن خارج شود تا سبب کاهش شتاب خودرو نشود.

گرمای بیشتری دفع می شود و پیستون خنک تر کار می کند.اما افزایش ضخامت کف پیستون سبب افزایش وزن آن می شود.همچنین اگر کف پیستون خیلی سرد کار کند،لایه های مخلوط هوا-سوخت مجاور آن نمی سوزد.مخلوط هوا-سوخت نسوخته از طریق اگزوز در محیط پخش می شود.در نتیجه بازده موتور کاهش و دود آن افزایش می یابد.

در بعضی از پیستون ها کف پیستون فنجانی یا فرورفتگی جای سوپاپ دارد که وقتی سوپاپ ها باز می شوند می توانند در آن حرکت کنند.در بعضی دیگر از پیستون ها سر پیستون گنبدی یا به شکل های دیگر است تا تلاتم در محفظه احتراق افزایش یابد.

پیستون های آلومینیومی در نتیجه افزایش دما بیشتر از سیلندر های چدنی منبسط می شوند و همین امر ممکن است سبب از بین رفتن خلاصی پیستون شود.پیستون از جدار سیلندر بیشتر گرم می شود و همین امر سبب می شود که باز هم بیشتر انبساط یابد.اما اگر کف پیستون خیلی داغ شود ممکن است سبب خود سوزی شود در نتیجه ترتیب احتراق به هم می خورد و ممکن است موتور آسیب ببیند.

مولکول های گازهای آلاینده خروجی از موتور، از کاتالیزوری با ساختار کندویی از جنس پلاتین، پالادیوم یا رادیوم عبور می کند. پس از ماشین کاری پیستون آن را طبق روال خاصی گرم و سرد می کنند و به اصطلاح روی آن عملیات گرمایی انجام می دهند تا خواص مطلوب را پیدا کند.پس از این مرحله روی بسیاری از پیستون ها را با لایه نازکی از آب قلع یا مواد دیگر می پوشانند.

وقتی وایر مربوط به سیلندری که شاتون آن صدا می کند، قطع شود، صدا کاهش خواهد یافت. محدوده هشدار : ناحیه صدا دراین محدوده فی مابین 85 الی 90 دسی بل می باشد.

هستید و می خواهید که ظرفیت اگزاست فن مورد نیاز خود را تعیین کنید و یا در حال طراحی سیستم تهویه مطبوع یک مکان صنعتی ، تجاری یا مسکونی هستید و می خواهید ظرفیت اگزوزفن برای این فضاها را محاسبه کنید.میتوانید با مطالعه این مطلب با انواع اگزوز فن مکنده وفن دمنده،کاربرد انواع فن ونحوه محاسبه ی ظرفیت اگزوز فن و دیگر اطلاعات لازم برای خریدیک اگزوز فن مناسب آشنا شوید.

پیستون های بیضی شکل که برای جلوگیری از چسپیدن پیستون به سیلندر(گریپاژ)ساخته می شود با ابعاد خاصی طرح می گردد.به طوری که در شکل 7 دیده می شود قطر پیستون که در محور تکیه گاه گژن پین قرار دارد به اندازه006/0 اینچ یا 15/0 میلیمتر از قطر دیگر کوچکتر است و قطر پیستون در روی محور 45 درجه ای نسبت به محور 003.0 اینچ یا 075/0 میلیمتر کوچکتر از بزرگترین قطر پیستون است.

وقتی موتور روشن است پیستون و رینگ ها روی لایه ای از روغن حرکت می کنند که این فاصله را پر کرده است.اگر خلاصی پیستون خیلی کم باشد،در نتیجه اصطکاک زیاد وسایش شدید،توان موتور کاهش می یابد.در این حالت ممکن است پیستون به جداره سیلندر بچسپد و به اصطلاح گریپاژ کند.اگر خلاصی پیستون بیش از حد باشد سبب زدن پیستون در کورس قدرت می شود.

در لوله ای با قطر 100 میلی متر ، عایق پشم معدنی را با دقت قرار دهید. اسماعیل سارانی در پاسخ میگه :ضایعات دارممازیار۱۰ اردیبهشت ۹۹محمود طاهری :سلام محمودی هستم..من مقدار 5کیلو خاک کاتالیزور فقط فقط کاتالیزور پژو پارس u5دارم.لطفا قیمت خرید رو لطف میکنید.ضمنا من اهواز هستم.ممنون.۱۰ اردیبهشت ۹۹علیرضا نصرت :سلام قربان تعداد بالا فقط سواری پرایدی سمند و پژو و 206 تقریبا 400تادونه و به اندازه ی 450کیلو خاک بشرط انالیز خودتون موجوده درصورت تمایل به خرید منصفانه درخدمتم۹ اردیبهشت ۹۹راد راکی :با سلام قیمت کاتا پژو چندی گچی۲۸ اسفند ۹۸عباس چمپر :چمپر.

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *