مشخصات، خرید و قیمت قطعات اگزوز ماشین و موتور سیکلت

این کار اصلا کار سخت و عجیب غریبی نیست فقط نیاز به یه کمی حوصله و دقت داره همین. مزیت اصلی آن طول عمر طولانی تا 6 سال ، خوردگی کمی است. اگر شرایط به گونه ای باشد که میبایست ازکانال چهارگوش استفاده شود باید تا حد امکان سعی نمود که نسبت طول و عرض مقطع با هم برابر باشد تا بتوان بهترین بهروری را از اگزاست فن تهویه داشت.

در ایدهی دوم که پیشکاتالیزور و مبدل کاتالیستی هر دو پس از توربوشارژر نصب میشوند، با اینکه توربوها تأخیر کمتری خواهند داشت، این سبب میشود بیشتر گرمای گازهای خروجی نیز در توربوشارژر جذب و باعث شود گرمشدن پیشکاتالیزور و مبدل کاتالیست بیشتر طول بکشد و این امر کارایی کاتالیزورها را کاهش میدهد.

هم در روغنسوزی و هم خام سوزی با تجمع هیدروکرنهای نسوخته در مسیرهای تنفسی موتور روبرو هستیم که میتواند در اندازهگیری مقادیر فیزیکی و شیمیایی توسط حسگرهای خودرو آشفتگی ایجاد کند و باعث تصمیمگیری اشتباه توسط ECU یا واحد کنترل الکترونیکی موتور شود.

کنترل الکترونیکی مقدار مختلف قفل دیفرانسیل از 15٪ استاندارد تا 100٪ مجاز است. برای مثال قطعات اگزوز پراید با برندهای مختلف در بازار عرضه میشود اما بهترین کیفیت آنها را تایید سایپا مشخص میکند.

در تصویر بالا نمونه ای از خودرو های مختلف با معرفی سیلندر یک در آن ها آورده شده است. شکل کلی سرسیلندر متناسب است با شکل سیلندر موتور به نحوی که میبایست تمام قسمتهای آنها بر یکدیگر منطبق باشند.

اولین قدم پس از مشاهده خروج مواد مایع از اگزوز خودرو این است که جنس مایع خروجی از اگزوز مشخص شود.

اما وظیفه اگزوز محدود به انتقال گاز های حاصل از احتراق و واکنش های شیمیایی داخل موتور به بیرون ماشین نیست بلکه در این بین، وظیفه کاهش آلایندگی دود و همچنین کم کردن صدا را نیز برعهده دارد.

کثیف بودن سوزن انژکتور: در انتهای مسیر سوخت به سمت موتور قبل از احتراق انژکتور قرار گرفته است. در صورتی که سیستم ایربک در آن فعال نیست و از آن هنگام تصادفات جهت قطع برق سیستم انژکتور و فعال کردن پیش کشنده کمربند استفاده می شود.

موتورسیکلتی که دارای قدرت بالا، سواری نرم است و موتور سواری با آن در این رنج قیمت لذت بخش است. از دیگر بخش های این شرکت بخش آموزش می باشد.

از رقبای این موتور سیکلت میشه به طرح هونداهای 150 سیسی داخلی، تی وی اس اچ ال ایکس، باجاج باکستر اشاره کرد. البته برای تخلیه روغن از پیچ کار میشه استفاده کرد ولی بهتره این کارو انجام ندین چون اون پیچ خیلی حساسه.

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.