مشخصات، خرید و قیمت قطعات اگزوز ماشین و موتور سیکلت

برای اینکه متخصصین این شرکت بتوانند اگزوز را بر اساس نیاز موتور شما طراحی کنند که هم سایلنت کردن را به خوبی انجام دهد هم فشار برگشتی یا به اصطلاح بک پرشر روی موتور نباشد مساله مهمی است .

اینکه از کارشون راضی بودن ؟ از لوازم یدکی موتور میباشد جهت زیبا کردن موتورسیکلت و در کنار آن نقش برای محافظت از موتورسوار دار. سرویس اولیه تعمیرگاه کاملا انجام داده و چک کردن یا فقط به تعویض روغن وفیلتر بسنده شده ؟

ماشینم کار خاصی نداره و فقط میخام پدال کلاج رو برام یه زره بالاتر رگلاژ کنه . عزیز. قبلا این کار رو کردم .

این امر به تأمین سرمایه شما کمک می کند. در حالی که شما می توانید بعضی از محصولات رقی را در رنگ های بیش تری مثل سبز و زرد هم خریداری کنید.

ای کاش توضیح بیشتر و واضح تری راجع به صدای مورد بحث میدادید تا اظهار نظرهای دوستان دقیقتر به شما ارائه میشد . اگه ممکنه یه توضیح بدید سپاسگزارم.۱۹ تیر ۹۹فرید علم روش :سلام دوستان خریدار کاتالیزور خاک کاتالیزور با دستگاه در تهرانعلی اشرف جعفری در پاسخ میگه :سلام قیمت خریدتون را میفرمایید؟

ماده 202 ـ صدور مجوز جابهجايي مسافر در شهرها و حومه آنها با شهرداري محل ميباشد. ژنراتور های بزرگتر به صورت مجزا به محل نصب حمل شده و در آنجا مونتاژ و تجهیزات فرعی به آنها اضافه میگردد.

حرف اول، معرف نوع موتور محل مصرف (حرف C برای خودروهای دیزلی و حرف S برای خودروهای بنزینی) و حرف دوم، نشاندهنده سطح کیفیت روغن خواهد بود.

مسئله مهمی که در مورد موتور برق های اینورتر یا موتور برق های دیزلی کانوپی دار مطرح است قیمت بالای آن ها می باشد و هرشخصی توان آن را ندارد که بتواند این مدل ها را تهیه کند و به طبع باید موتور برق های معمولی تهیه کند که دارای صدا هستند.

در این بخش نیز بهتر است از مراکز مورد تایید سازنده برای تهیهی قطعه کمک گرفته شود، زیرا میتوان قیمت واقعی را از سایت آنها استعلام کرد.

از دوستان خواهش میکنم اکه قبلا تجربه مراجعه به هریک از این دونمایندگی رو دارند در اختیارم بگذارند . کافیه پست این حقیر رو در صفحه 93 همین تاپیک مطالعه بفرمائید !

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *