مشخصات، خرید و قیمت قطعات اگزوز ماشین و موتور سیکلت

هر کدام از تولیدی ها که در زمینه تولید دستگاه ها فعالیت می کنند با هدف واحد یعنی افزایش میزان فروش خود پیش می روند. مزایای اگزاست فن را می توان در موارد زیر بیان کرد: اگزاست فن های برای تهویه فضای گاراژها و گارگاه ها گزینه مناسبی هستند.

محل نصب این سیستم دقیقاً زیر خودرو است و فضایی طولانی و گسترده از موتور تا قسمت انتهایی را در بر می گیرد. برای جلوگیری از ایجاد این صدا تاپیپ های معیوب را عوض کنید . حجم موتور تعیین کننده میزان دود تولید شده در سیلندرهاست و شما باید با توجه به همین نکته، مافلر مناسب را انتخاب کنید.

به همین راحتی میتوانید از ماشین قدرت نجومی بیرون بکشید. در مقابل، عملکرد صحیح توری کاتالیست و البته رانندگی شما تأثیر زیادی در طول عمر اگزوز ماشین دارد. شایع ترین عامل خرابی کاتالیزور خودرو انسداد شبکه های آن در اثر عمر طولانی مدت، یا استفاده از سوخت غیر استاندارد است.

لوله اگزوز : انتقال مناسب دود به قسمت پشتی خودرو، مهم ترین وظیفه این قسمت است . یکی دیگر از صداهای مربوط به موتور زوزه کشیدن است . برای ایجاد تغییر در عملکرد این سیستم باید تمام قطعات مربوط به آن تغییر یابد تا شما به نتیجه دلخواه خود برسید .

وقتی وایر مربوط به سیلندری که شاتون آن صدا می کند ، قطع شود ، صدا کاهش خواهد یافت . ت ـ پلاكي كه اشخاص در ارقام و مشخصات اوليه آن تغيير ايجاد كنند و يا پلاك وسيله نقليه ديگري به يك وسيله نقليه الصاق گردد و يا براي آن پلاك تقلبي به كار برده شود.

اگر دقت کرده باشید جهت این لوله در اکثر خودروها رو به پایین است . به همین دلیل است که گاهی صدای خروج دود از برخی خودروها را چون سوت کشیدن، صدای غرش می شنوید. این با تغییر لحن صدای اگزوز قابل توجه است.

موتور برقی توسعه صنعتی خودرو ایدکو 3000A، با توجه به اهمیت تضمین خدمات و قطعات مورد نیاز محصول، این محصول می تواند برای خریداران در داخل کشور انتخاب بسیار مناسبی هم از لحاظ فنی و هم قیمتی باشد. این صدا زوزه ای است که حین کم گاز دادن به ازای دور موتور خاص یا مقدار مشخصی بازشدگی دریچه گاز به وجود می آید .

صدای غالباً با لرزش و بد کار کردن همراه است ، منظور از لرزش ، تکان های با فرکانس بالاست که غالباً فقط در سرعت های خاص حس یا شنیده می شود ، لرزشی که در سرعت کمتر از ۸۰ کیلومتر در ساعت رخ دهد ، لرزش سرعت پایین نام دارد .

معمولاً صدای کوبش یا تق تق سبک است ، این صدا بیشتر هنگامی احساس می شود که موتور نه در حال شتاب گرفتن است و نه در حال کاهش سرعت . علت این صدا معمولاً خلاصی اضافی سوپاپ یا خرابی تایپیپ روغنی یا اتوماتیک است .

در توافقی جدید با یک شرکت خارجی، در این سال ال نود، با همکاری شرکت رنو به فهرست محصولات شرکت افزوده شد. برای مثال قیمت منبع اگزوز 206 ایساکو را میتوان در سایت ایساکو بررسی و سپس اقدام به خرید اگزوز ماشین نمود.

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *