مشخصات، خرید و قیمت قطعات اگزوز ماشین و موتور سیکلت

اگزوز دوگانه مخالف، کمتر از نوع معمولی و رو به عقب اگزوزهای دوگانه باعث کاهش مصرف سوخت در خودروها میشد اما به دلیل شکل و فرم انعطافپذیری که داشت خیلی سریع در بین خودروسازان بزرگ دنیا مورد استفاده قرار گرفت.

این تولیدات تا سال ۱۳۶۱ شمسی که دولت جمهوری اسلامی ایران شرکت را وادار به قطع رابطه با جنرال موتورز کرد ادامه داشت. اگر فیلتر خارجی شما رو به رو است ، می توانید فیلتر را با روغن تازه پر کنید تا مدت زمانی که موتور بدون روغن کار می کند کوتاه شود.

از این مواد برای ساخت اجزایی که حتی به فکرمان هم خطور نمیکنند مانند عقربه های روی صفحه تا قطعات بزرگ مانند بدنه موتور یا چرخ دنده های گیربکس استفاده میشود.

کیت های جامع ترین شامل واشر کامل است که معمولا شامل یک مجموعه کامل واشر، پیستون، حلقه، اصلی، میله و یاطاقان های غلتکی، میل لنگ و بالابر، تنظیم زمان، پمپ روغن، انجماد، و حتی Lubricant است. اکنون که روغن فیلتر را پر کرده و در موتور گردش کرده است.

مساحت کارخانه شرکت پارس خودرو اکنون بالغ بر ۵۹۰٫۰۰۰ متر مربع میباشد که از این میزان حدود ۱۹۲٫۰۰۰ متر مربع آن به فضای تولیدی و اداری شامل سولهها، ساختمانها و کارگاههای مختلف اختصاص یافتهاست.

مجموعه ای از واشر های سر و درزها، اگزوز ها و واشر های شیر می باشد که مهر و موم اصلی را فراهم می کند.محتوای یک واشر کامل با توجه به کاربرد، نیاز موتور و اهداف سازنده موتور متفاوت است.

تعداد زیادی از واشر کامل موتور وجود دارد که شما را قادر می سازد فقط لوازم یدکی را که نیاز دارید را دریافت کنید.

شرکتهایی که خودروهای مسابقهای را آمده میکنند معمولا از این اگزوزها برای بالا بردن شتاب اتومبیلها استفاده میکنند. عمومیترین و البته ارزانترین اگزوزهای بکار رفته در وسایل نقلیه، اگزوزهای تک خروجی هستند؛ این اگزوزها از یک لوله برای انتقال دود از درون سیلندرها استفاده میکنند.

بسیاری از سیستم ها همچنین گزینه ای از محل خروج اگزوز را در کنار یا عقب وسیله نقلیه ارائه می دهند و برخی از سیستم های گربه عقب دو لوله خروجی از صدا خفه کن برای نگاه کردن به اگزوز دوگانه است.

انباره ی اگزوز: انباره ی اگزوز خودرو وظیفه دارد سرعت گاز های خروجی را گرفته و صدای خروج گاز ها کم و بی سر و صدا کند. مهمترین دلیل برای نخریدن این اگزوزها میزان فشاری است که به موتور شما وارد می کند.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *