مشخصات، خرید و قیمت قطعات اگزوز ماشین و موتور سیکلت

• خرابی ترموستات بررسی و در صورت معیوب بودن تعویض شود. • پمپ آب و تسمه متصل به واتر پمپ بررسی شود. اگزوز در این خودروها شامل سه تکه جدا از هم است که از سمت موتور به ترتیب شامل: لوله گلویی اگزوز، منبع وسط و منبع عقب می باشد که قطعه آخر سر اگزوز به آن متصل است و درواقع دود اگزوز از آن خارج می شود.

اما پس از این کارکرد، به دلیل شکل گرفتن لایههای مختلف بر روی فلزات، کارایی کاتالیست از بین میرود، در حالی که خود فلزات هنوز قابل استفاده هستند. حتما تکنیکهایی وجود دارد که از صدای موتور برق شما میکاهد اما انتظار بیصدا شدن کامل موتور برق را داشتن مثل این است که از یک نوزاد تقاضا کنید گریه نکند!

در حقیقت هر دو اتفاق در یک لحظه رخ میدهند اما به خاطر تفاوت سرعت نور با صدا و مسافتی که این دو باید طی کنند، شما روشنایی برق زدن را سریعتر از صدای آسمانخراش میشنوید، چون صوت سرعت کمتری از نور دارد.

پس این خیال باطلی است که فکر کنیم موتور برق بیصدایی در دنیا وجود دارد یا میتوان به صورت کامل موتور برق را بی صدا کرد، این مطلب بیشتر درباره کم صدا کردن موتور برق است نه بی صدا کردن آن!

یک تست کمپرس موتور، تست نشت و تست بلوک موتور ممکن است لازم باشد تا مشخص شود که واشر سرسیلندر خراب شده یا مشکل به مواردی دیگر ربط دارد. با ابزارینو همراه باشید تا تکنیکهای ساختن یک موتور برق بی صدا را به شما بگوییم.

حتما هنگام آسمانخراشها دیدهاید که ابتدا برق میزند و بعد صدای آن به گوش شما میرسد. پس از استفاده از روغن موتور پارانوکس در خودرو، این سایشها از بین میروند و آلودگی صوتی موتور به حداقل میرسد. شارژر بیسیم گوشی هوشمند، آینه وسط با تیره شوندگی خودکار، سیستم صوتی مرغوب Bose با دوازده بلندگو، حسگرهای پارک جلو و عقب و…

در انواع کارخانه ها، معادن، و کارگاه ها با نصب اگزاست فن های کوچک و بزرگ هوای آلوده و یا گرما را از محیط خارج می کنند. مدل ها و برند های کیت های اگزوز در سایت ملاحظه و سفارش دهید.

جهت دیدن رزومه طولانی ما به سایت شرکت بخش پروژه ها سر بزنید. دیزل ژنراتور های موجودی این شرکت برندهایی همچون ولوو ، کامینز ، پرکینز ،لوول ، دویتس و غیره در رنج های 20 الی 2500 کاوا می باشد.

این شرکت از ترکیبی به نام اکسینیترید سیلیکون (SiOxNy) که نوعی ساختار آمورف متخلخل و به صورت فیلم سرامیکی است، با ضخامت نانومتری استفاده کرده است. اولین چیز که باید درباره طراحی کلی اتاق و بطور خاص شیشه عقب بگوئیم؛ دید محدود راننده به علت شیب زیاد شیشه عقب و همچنین قرارگیری جزئیات اتاق مانند صندلی ها در مسیر دید، است که این وضعیت را به یک امتیاز منفی برای اکس6 تبدیل کرده است و در نسل های قبل نیز منتقدان بسیار به این مورد پرداخته اند.

وقتی موتور ژنراتور زیاد گرم میشود اولین نکته میتواند بروز مشکل در سیستم خنک سازی دستگاه باشد. براساس آمارهای موجود، آنچه موجب سیاهی آسمان شده است و به تازگی بهعنوان آلودگی هوا از آن یاد میشود، بیشتر ذرات معلق هستند، ذراتی که ۷۰درصدشان از طریق خودروها ایجاد میشود.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *