مشخصات، خرید و قیمت قطعات اگزوز ماشین و موتور سیکلت

سال ۱۹۲۹ بود که شرکت آلفیری مازراتی خودرو v4 را با موتور ۱۶ سیلندر ساخت و آن را در گرندپری ایتالیا رونمایی کرد که موفق شد رکورد سرعت ۲۴۶.069 کیلومتر بر ساعت را ثبت کند. پس از جنگ جهانی اول شرکت مازراتی از ویادپیولی به اطراف شهر بولونیا نقل مکان کرد.

با مرگ آلفیری، بیندو نیز از شرکت ایزوتا بیرون آمد و به ما همکاری دو برادرش ارنستو و اتوره به تداوم فعالیتهای مازراتی رونق بخشید. دو برادر دیگرش بیندو و اتوره نیز به شرکت ایزوتا پیوسته بودند. طی این مدت توانست برادر ۱۶ سالهاش یعنی آلفیری را نیز در استخدام کند.

در سال ۱۹۱۲ آلفیری مازراتی به همراه برادر خود اتوره به عنوان مسئول مشتریان ایزوتا در بولونیا منصوب شدند. او همچنین به همراه برادرش اتوره موفق شد کارگاه تولید ترانسفورماتورهای ولتاژ بالا و ولتاژ پایین برای خودرو را تاسیس کند.

فلوت کردن موتور: فلوت کردن موتور زمانی رخ میدهد که حجم زیادی از بنزین وارد خودرو شود و سیستم جرقه زنی قادر به سوزاندن کل بنزین نباشد که در این حالت میگویند موتور فلوت یا خفه کرده است. سال ۱۹۲۷ نیز خودرو تیپ ۲۶بی برای آلفیری حادثه آفرید اما با این حال وی موفق شد تا جایزه قهرمانی سازندگان ایتالیا را در این سال از آن خود کند.

اگر مدت زیادی است که فیلتر هوای خود را تعویض نکردهاید اقدام به نو کردن آن کنید. این رکوردزنی سبب معروفیت هر چه بیشتر شرکت مازراتی شد و توسعه فعالیتهای آن را به دنبال داشت.

بنزین یک سوختی است که همه خودروها از آن استفاده می کنند. که به راحتی هر لکه قیر حتی لکه هایی که با روغن پاک نمی شوند را هم از بین می برد.

بنابراین طی سال ۱۹۱۴ در منطقه ویادپیولی در ناحیه مرکزی شهر بولونیا یک دفتر اجاره کرد که نهایتا این مکان به اولین پایگاه مستقل شرکت آلفیری مازراتی تبدیل شد. بر خلاف میشراسمیت 109 که ارابه فرود در زیر بدنه قرار داشت و شعاع کمی را پوشش میداد و از طرفی هر ضربه محکم به ارابه فورد در هنگام فرود باعث یک عمل کنش و واکنش سریع میشد که کلا بدنه جنگنده را دوباره به هوا پرتاب می کرد و جنگنده با سر پایین می امد زیرا نیروی برخورد سریع به زمنی جذب بدنه میشد ولی در 190 چرخ ها زیر بال بود و نیرو توسط بال ها جذب می شد و هواپیما بعد از یک برخورد شدید به زمین دوباره به هواپرتاب نمی شد .

بهتر است اين كار را خودتان انجام ندهيد و از يك تعمير كار با تجربه كمك بگيريد. Motocross دوچرخه 250 سی سی است تکنولوژی روشنایی، چراغهای جلو مورد نیاز نیست، به این دلیل که این رویداد می گیرد تنها در طول روز.

رکورد سرعت دوچرخه موتوردار مذکور تا ۵۰ کیلومتر بر ساعت نیز میرسید. تحویل کالا درب منزل یا محل کار در تهران کمتر از 2 ساعت.

آیـا انصافه بعد از چند سال کار و خرید هوندا رپسول 2007 مامورا بیـان از تو… در سال ۱۹۰۱ و پس از تعطیلی کارخانه کارچانو، کارلو مازراتی ابتدا به فیات و سپس به ایزوتا فراسکینی رفت و در آنجا به عنوان مکانیک و راننده تست خودروها مشغول به کار شد.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *