مشخصات، خرید و قیمت قطعات اگزوز ماشین و موتور سیکلت

منهارت این کار را با بهکارگیری سیستم کنترل کمکی MHtronic انجام داده است؛ اما باید توجه داشت که با ریمپ ECU هم میتوان به نتیجهی مشابهی دست یافت.

سیستم اگزوز به فلپ مجهز شده و اگر کسی به دنبال صدای بلند و تکاندهنده است؛ باید از لولههای مسابقهای بدون مبدل کاتالیزور و OPF/GPF (موجود در نمونهی صادراتی) استفاده کند.

صدای بلند در اتاق ماشین در هنگام رانندگی : صدا اتاق ماشین در صورتی که در عقب خودرو نشسته باشید به این معنی است که مخلوط هوا و سوخت خیلی غنی است یا مبدل کاتالیزوری کار خود را انجام نمی دهد.

هدف از تهويه در بیمارستان، به دست آوردن هوای سالم برای تنفس، کاهش غلظت مواد آلاینده تولید شده در داخل بیمارستان و خروج آلایندهها از بیمارستان است.

بهترین راه برای فهمیدن این است که آیا شما یک خرج اگزوز شکسته دارید که زیر ماشین زیرش را زیر پا بگذارید. در کابین از تزئینات کربنی برای ایجاد هماهنگی با نمای بیرونی استفاده شده است و میتوان آنها را روی داشبورد، کنسول میانی، فرمان، رو دریها، پدال شیفتها و حتی درِ صندلیهای جلو و پوشش دوتکهی پشت آنها مشاهده کرد.

از همین رو در سال 1998 اگزوزهای دوگانه مخالف توسط مهندسان آمریکایی ساخته شد. چندتا نمايندگي هم مراجعه کردم گفتند همه همين مشکل رو داره و بايد کل سيم کشي ماشين عوض بشه. البته احتمال مشکل بزرگ تر در گیربکس هم به جای خود باقی است.

رینگهای مزبور را میتوان با شش پرهی دوگانه در MHX۵ ۸۰۰ هم دید. این ممکن است در دو قطعه باشد، بنابراین مطمئن شوید که تمام اجزای قدیمی اگزوز را از آن خارج کنید.

تحقیقات نشان داده که بیش از ۸۰% آلایندههای خروجی از اگزوز خودروها، طی استارت سرد، حدود ۳۰ تا ۶۰ ثانیه بعد از استارت زدن، خارج میشوند. هنگامی که حلق آویز شکسته اگزوز را پیدا کرده اید، یکی از قدیمی ها را از هر دو کوه بالا و صدا خفه کن خارج کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با ما در تماس باشید و اطلاعات بیشتر در خصوص این محصولات را از کارشناسان ما دریافت کنید.

اگر نه، آن را عرق نکنید، شما می توانید سوپ خنک کننده را به حجاب در حالی که شما خاموش کننده نگه دارید.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *