مشخصات، خرید و قیمت قطعات اگزوز ماشین و موتور سیکلت

این صدا در دور آرام وقتی جرقه آوانس است، واضح تر شنیده می شود. در بعضی موتورها می توان با روشن گذاشتن موتور در دور آرام و آوانس کردن جرقه، مشکل را به خوبی بررسی کرد.

در واقع، خودروها یکی از منابع اصلی آلودگی به حساب میآیند و تأثیرات منفی زیادی بر سلامتی انسان و محیط زیست دارند. در این حالت باید وایرها را یکی یکی قطع کنید. باید سطح روغنکاری روغن هر ۸ ساعت کارکرد ژنراتور بررسی شود.

فرسودگی یاتاقان متحرک، نامیزانی شاتون یا کمبود روغن ممکن است عامل صدا کردن شاتون باشد. علل آن عبارتند از: فرسوگی یا لقی گژنپین، ساییدگی بوش گژنپین یا کمبود روغن.

اگر با این کار صدا تغییری نکرد، علت آن ساییدگی سطح تاپیپ یا ناصافی بادامک است. برای بررسی، فیلتری را بین ساق سوپاپ و انگشتی فرو ببرید، اگر با این کار، صدا کاهش یافت، علت « خلاصی بیش از اندازه بوده است بنابراین باید خلاصی را تنظیم کنید.

سپس باید موتور را چند دور بگردانید تا روغن از کنار رینگ ها عبور کند و بعد از آن شمع ها را ببندید و موتور را روشن کنید. برای یافتن شاتونی که صدا می کند، باید آزمون بالانس سیلندر را انجام دهید و وایرها را یکی یکی قطع کنید.

یکی از آزمون های رایج، باز کردن شمع ها و ریختن یک قاشق غذاخودری ( ۱۵ سی سی ) روغن موتور در هر سیلندر است. این قطعه به دلیل نیاز به دمای ۸۰۰ درجه­ سانتی­گراد اصولاً در قسمت اولیه اگزوز تعبیه می­گردد و قسمت­های دوم و سوم اگزوز در کاهش دما و کم کردن صدا تأثیر گذارند.

بخش آخر در مبدل کاتالیستی خودرو، کنترل تزریق سوخت را به عهده دارد. افرادی که برای واکسیناسیون در ساعات ممنوعیت تردد شبانه به مراکز مراجعه میکنند، جریمه نمیشوند. در طراحی مدل سوم، ساختار داخلی و خارجی اگزوز کاملا تغییر کرده و از ترکیب منبع اتلافی و انعکاسی به همراه تغییر هندسه و افزایش طول راه جریان خروجی برای کاهش هرچه بیشتر صوت خروجی استفاده شده است؛ که نتیجه این طراحی کاهش 9 دسی بلی صوت خروجی از اگزوز می باشد.

اگر پس از انجام این کار بخواهیم TOB (شعاع خم، زاویه پیچش، زاویه خم) را به صورت دستی وارد کنیم گزینه 5 را انتخاب کرده و با استفاده از کلیدهای کمکی این تغییرات را روی آن ها اعمال می کنیم.

این لوله، دودهای خروجی را جهتدهی میکند و جهت آن معمولا رو به پایین است. طول عمر بالا، کارایی و بازدهی مطلوب این محصول از جمله مزایایی است که می توان به آن اشاره کرد.

شمع ها را عوض کردم اما به خدا هنوز ماشین اون ماشینی نیست که من سوار می شدم . برای جلوگیری از ایجاد این صدا تاپیپ های معیوب را عوض کنید.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *