مشخصات، خرید و قیمت قطعات اگزوز ماشین و موتور سیکلت

این موضوع برای این است که خودرو دارای یک مبدل کاتالیزوری است که برای تمیز کردن دود خروجی از اگزوز و جلوگیری از رسیدن آلایندهها به هوا طراحی شده است.

واشر سرسیلندر بین بلوک موتور که قطعاتی مانند میل لنگ و پیستون ها داخل آن قرار دارند و فضای بین سیلندر و سرسیلندر را آب بندی می کند نصب میشود تا از فرار گاز از محفظه احتراق، نشت آب از کانال های آب و نشت روغن از کانال های روغن جلوگیری کند.

به طور قطع و یقین، هر گونه محاسبه و برآورد کمتر از میزان مورد نیاز باعث ایجاد فشار برگشتی و در نتیجه ایجاد فشار بر روی توربو شارژر موتور، داغ کردن و متعاقبا از کار افتادن دیزل ژنراتور می شود.

این پیچ و تاب در اگزوز معمولاً به خاطر کاهش میزان صدای خروجی از اتومبیل است؛ اما همین پیچ و خم زیاد باعث میشود تا هوای خروجی از موتور نتواند با شتاب مناسب از اگزوز خارج شود و در برخی مواقع حتی برگشت بخورد.

میزان هوای خروجی از اگزوز و درجه گرمای آن در دفترچه راهنمای موتور دیزل ذکر شده است. اگر مدل موتور شما قدیمی و یا خاص است راهنمای آن را در اینترنت جستجو کنید و اگر پیدا نکردید، نگران نباشید و این کار را به ما واگذار کنید.

نرسیدن هوای کافی به موتور باعث انجام احتراق ناقص و در نتیجه کاهش توان دیزل ژنراتور می شود. منجید اگزوز پژو 405 به واقع قطعه ای پلاستیکی از لوازم یدکی خودرو می باشد که به صورت شکل دار یا نواری می باشد.

خروج هوای اگزوز دیزل ژنراتور نیز یکی از مهمترین پارامترهای تعیین کننده در نصب دیزل ژنراتورها می باشد. به صورت کلی حجم هوای مورد نیاز برای احتراق در دفترچه راهنمای کاربر موتور دیزل ذکر شده است. به گفته این فعال صنعتی ممکن است وقتی این کاتالیست برداشته و سنسور از دور خارج شود، سیستم تنظیم هوای ورودی به موتور به هم خورده و سوخت متناسب با دور موتور خودرو نسوزد و احتراق به صورت ناقص انجام شود؛ بنابراین علاوه براین که آلایندگی موتور بالا میرود، به دلیل احتراق ناقصی که انجام میشود، قطعات موتور نیز دچار فرسایش میشوند.

یا مثلا اگزوز روان هم توش سیستم بهینه ای داره یا اصلا از سیستم های مقرون به صرفه اما بازده نسبی خوب داره که ارزششو داشته باشه؟ برای اطلاع از قیمت های ما، لطفا برای ما یک استعلام قیمت ارسال فرمایید!

چرا برای نصب دیزل ژنراتور نیاز به یک متخصص حرفه ای دارید؟ در ادامه در رابطه با هر یک از نشتیها بهاختصار توضیح خواهیم داد. مایع دیفرانسیل، هیپوئید، روغندنده یا هرچه شما با آن راحت هستید، بسیار غلیظ است، گویی مانند عسل است و بوی تندی دارد، بهطوری که اگر این مایع را روی دستان خود بکشید، بوی آن تا روزها ازبین نمیرود.

13 – حمل مواد محترقه با وسایل نقلیه عمومی مگر آنکه اختصاصا برای این کار در نظر گرفته باشند .

انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *