مشخصات، خرید و قیمت قطعات اگزوز ماشین و موتور سیکلت

کوئل خودرو مشکل در جرقه زنی در یک شمع و یا خرابی کوئل می تواند باعث روشن شدن چراخ چک شود. اولين خوابي که مشاهده کردم سنسور دنده عقب بود که مالک قبلي عنوان کرد از روزي که خودرو را تحويل گرفتم اين مشکل وجود داشته و به من گفت که به علت کمبود وقت نتوانستم با گارانتي سنسور را تعويض کنم.براي تعويض سنسور شخصا به نمايندگي مراجعه کردم و در کمال شگفتي تمام نمايندگي ها گفتند که سنسور دنده عقب امداد پذير نيست و ميباست ازاد خريداري و تعويض کنيد.در ان موقع علت عدم تعويض سنسور توسط مالک اول رو متوجه شدم.با تلفن ٠٩۶۴۴٠ مرکز تماس ايران خودرو تماس گرفتم و موضوع را مطرح کردم و بهم گفتن قطعه امداد پذير است و و با ثبت شکايت قطعه مورد بحث امداد شد و پس از چند هفته به نمايندگي ارسال و تعويض شد.

شناخت و بررسی علت ایجاد دود سیاه معمولاً آسان است و می توان آن را تعمیر کرد. در این سیستم مقداری از خروجی اگزوز دوباره به داخل موتور برای سوخت و ساز فرستاده می شود تا آن حجم باقی مانده از سوخت که به درستی نسوخته است و در حال خارج شدن از اگزوز و آلوده کردن محیط است، دوباره وارد چرخه کاری موتور خودرو شود.

از این رو در ادامه می خواهیم با یکی از مهم ترین بخش اگزوز خودرو که کاتالیزور نام دارد آشنا شویم و اطلاعاتی در این زمینه را در اختیار شما قرار دهیم.

شرکت تهیه و توزیع قطعـات و لوازم یدکی ایـران خـودرو «ایسـاکو» تلاش دارد با اطلاعرسانی از طریق انتشار مطالب آموزشی، ضمن ارتقا سطـح آگاهی مشتریان محترم ایران خودرو و عموم جامعه، اطلاعاتی را درخصوص نحوه استفاده و نگهـداری مطلوب خودرو و تشخیص قطعات اصلی از تقلبی موجود در بازار، ارایه و خاطری آسوده را برای مصرفکنندگان فراهم نماید.

از آنجایی که همواره بررسی فنی بر روی قطعات یدکی اصلی توسط مشتریان امکانپذیر نیست، لذا استفاده از این کالاها علاوه بر صرف هزینههای مالی زیاد، امکان خطرات جانی را نیز به دنبال خواهد داشت. در حال حاضر مانمیتوانیم قیمت ثابت به شما عزیزان ارائه دهیم شما میتوانید برای مطلع شدن از قیمت کلی با همکاران ما در بخش پشتیبانی تماس گرفته تا آنها به شما یک قیمت دقیق را ارائه بدهند.

اگر لازم است تنها یکی از اجزای اگزوز خریداری شود، بهتر است در این بخش نیز به برند محصول توجه کرد؛ زیرا کیفیت آنها متفاوت است.

این نوع برچسب ها قابل کپیبرداری نبوده و در ساخت آنها از تکنیکهای خاصی استفاده میشود. “کاتالیزور اگزوز” نسبت به نوع موتور و سوخت مصرفی آن در انواع مختلفی طراحی و تعبیه شده است.

در خودرو های قدیمی تر برای همه موتور یک کوئل در نظر گرفته شده است و این در حالی است که برای پیشرانه های به روز تر، برای هر سیلندر یک کوئل وجود دارد. دلیل ذکر این اعداد برای کارکرد روغن چیست و چرا برای روغنهای مختلف متفاوت است.

در انتخاب محل نصب دیزل ژنراتور باید دقت کرد که محل نصب به گونه ای باشد که برای انجام عملیات سرویس و نگهداری موتور مانعی بر سر راه سرویس کار وجود نداشته باشد. این شرکت با تولید و تأمین قطعه برای خطوط گروه صنعتی ایرانخودرو ، گروه خودروسازی سایپا، گروه بهمن، گروه زامیاد، پارس خودرو، مرتب خودرو، سپاهان لیفتر و..

در این حالت خاصیت روانکاری، پاککنندگی و جذب ذرات معلق و ناخالصیها، کاهش مییابد. سنسور تشخیص حجم هوا بر روی ورودی هوا، حال یا بر روی هواکش و یا در هوزینگ هوا، سنسوری وجود دارد که کار آن تشخیص و سنجش حجم هوای ورودی است.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *