مشخصات، خرید و قیمت قطعات اگزوز ماشین و موتور سیکلت

البته با تجربه ايکه داشتم همين اواخر بازهم همين صدا تازه داشت شروع ميشد که با اصرار من تو دوتا نمايندگي کارشناس کارت طلايي اول موضوع رو رد کرد و ميگفت تسمه سفت کن مشکل داره و اونو عوض کرد که صدا از بين نرفت !

من در ابتداي خريد اين مشکل رو داشتم و در نمايندگي تعميراتي شد که حالا مهم نيست ولي در سه سال اخير مشکل روغن ريزي کامل حل شد. البته بهيچوجه زياد نبود ولي من هميشه دوست دارم ماشينم هيچ صداي اضافه ايي نداشته باشه و کاملا سالم باشه .

البته قيمت تمام شده و واقعي اينجا مورد بحث نيست . از ديدگاه من نسبت قيمت به امکانات در مورد اين ماشين در مقايسه با انتخابهاي هم قيمت صفر کيلومتر قابل قبول هست .

همچنین به موجب طرح کاهش آلایندگی هوا تست صحت عملکرد مبدل کاتالیست از سال ۷۳ در آمریکا ،از سال ۷۷ در اروپا و از سال ۹۱ در ایران در معاینه فنی خودرو اجباری شده است. این مبدل از تعدادی لوله فلزی هم مرکز (آبی) تشکیل شده که گازهای خروجی از داخل آنها عبور میکنند.

تحت چنین شرایطی گفته خواهد شد که واشر سرسیلندر سوخته است و حتما نیاز به تعمیر و تعویض خواهد داشت. شد خدا رو شکر تا بحال ديگه از اين لحاظ مشکلي نداشته . شايد بپرسيد مگه آمپر بالا ميرفت که مشکل رو به واتر پمپ نسبت ميدهيد ولي من ميگم اگه آمپر بالا بره احتمالا مشکلات خيلي بيشتري هم ممکن بود پيدا بشه ولي در هردو نوبت با تعويض واترپمپ مشکل حل شد .

ولي بنظر ميرسه تشخيص ايراد واترپمپ براي تعميرکارها خيلي مشکله بخصوص در مراحل اوليه . بحث در اينمورد و آينده اين موتور زياده ولي فعلا به خود موتور توجه کنيم . نکته دوم : اين موتور گشتاور حداکثرش در دور موتور بالاتر هست و از دسته موتورهاي گرم به حساب مياد پس بايد موتور رو گاز داد !

از لحاظ شتاب و حداکثر سرعت، مدلهای بنلی ۲۵۰ یکی از گزینههای معقول موجود در بازار بوده و چابکی مناسبی را از خود بروز میدهند. طراحان در هنگام بازطراحی RDX نیم نگاهی به محصول بزرگتر این برند ژاپنی یعنی آکورا MDX داشته­اند.

در اغلب موارد به همراه آب از لوله اگزوز، دود سفید رنگی خارج میشود که این مسئله به شما کمک میکند تا مشکل را راحتتر تشخیص داده و نسبت به تعمیر خودرو اقدام کنید. ميخوام راجع به ايراداتي که براي ماشين بوجود آمده صحبت کنم .

ناک رو خودم چندبار تجربه کردم و بيشتر وقتي ماشين رو تيک آف کنيد يا با سرعت بالا حرکت کنيد مشخص ميشه . اگر در دور موتور بالا یا هنگام استارت زدن صدای ضربه میشنوید، به کاتالیست شک کنید. ابتدا بر روی چاپگر چاپ می کنید، سپس به لوله چسبیده ایم و Scalple یا Special را برش می دهیم.

و برش تحت زوایای مختلف، سپس مخلوط کردن و جوشاندن قطعات خم شده با یکدیگر، شما می توانید نازل ها را با تقریبا هر فرم خم شدن عجیب و غریب ایجاد کنید. همچنین دلیل دیگر این پدیده می تواند عملکرد ناقص و نادرست کاتالیزور اگزوز باشد.

انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *