مشخصات، خرید و قیمت قطعات اگزوز ماشین و موتور سیکلت

لوله های اگزوز معمولا از چدن، آهن نرم یا فولاد ساخته شده است. کاربران سایت باید هنگام ارسال دیدگاه از کلمات مناسب استفاده کنند. به همین علت، به جای یک مبدل بین موتور و اگزوز، در موتورهای دیزلی از چندین واحد مستقل به صورت موازی برای مقابله با حجم بالای آلاینده های خروجی استفاده می شود.

این ترکیب بهترین بازده شتابی را در بین تمام ECU های مورد استفاده در 206 های داخلی از ابتدا تا کنون دارد.

پروژه توسعه و بهبود عملكرد كيفي پيمانكاران فرعي، زير سيستمي است از سيستم تضمين كيفيت شركت اگزوز خودرو خراسان كه جهت گيري و حركتي تدريجي در راه توسعه و تكوين محصولي با كيفيت مي باشد. در این دوره 206ها با ECU (کامپیوتر مرکزی خودرو) ME7.4.4 و دریچه گاز برقی بوش تولید شدند.

در 206 های تولید شده تا سال 1391، ECU در سمت چپ محفظه زیر کاپوت قرار گرفته اند؛ اما ECU 206 ایرانیزه در سمت راست محفظه و در پشت باطری به صورت عمودی قرار گرفته است.

27 – قصور در دادن علایم با دست یا چراغ راهنما در گردش به چپ و یا به راست یا هنگام توقف .

تیپ5 های این دوره همچنان تا درصد بالایی فرانسوی بودند و دست نخورده؛ در آن دوره حتی لاستیک زیر خودرو های تحویلی از برند میشلن بود که یکی از سرشناس ترین برند های ساخت تایر در دنیاست و از قضا فرانسوی نیز هست.

همچنین 142 نیوتن متر گشتاور آن در 4000 دور بر دقیقه به دست می آید که این اعداد بر روی کاغذ، برای یک خودروی 1054 کیلوگرمی مناسب به نظر می رسند. نظارت شرکت مادر بر روی تولید و مونتاژ قطعات پژو 206 در کشور همچنان کم و بیش ادامه داشت و در انتها 206 تولید شده، خودروی خوب و استانداردی بود.

قطعاتی که تا چندی قبل از فرانسه می رسیدند، هم اکنون تولید چین، هند و به ندرت ایران هستند. این خودرو دارای ۱۲ عدد سنسور می باشد که هرکدام از این سنسورها معرف خاصیتی از سیستم برای تعریف در ECU می باشند.

این در حالیست که امکان تعویض این کامپیوتر با مدل قبلی خود تنها با تعویض کامل سیم کشی خودرو امکان پذیر است که هزینه ی بالای این کار، عملا آن را غیر منطقی جلوه می دهد.

بنابراین باید ابتدا دلیل کم کردن آب رادیاتور خودرو را تشخیص دهید و سپس برای تشخیص دلایل کم شدن آب رادیاتور پراید و تیبا و… بد جا رفتن مقطعی بعضی دنده ها و ایجاد تقه در حین درگیری صفحه و فلایویل در ایرانیزه ها گاهی موجب کلافه شدن راننده می شود.

انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *