مشخصات، خرید و قیمت قطعات اگزوز ماشین و موتور سیکلت

درحقیقت می توان گفت،درهدرز برای هر سیلندر یک خروجی منحصر بفرد در نظر گرفته شده تا بلافاصله پس از اشتعال و بالاآمدن پیستون در سیلندر،گازهای خروجی با کمترین مقاومت موجود در دیواره های مجرای خروجی از سیلندر خارج شده و نسبت به مانیفلد چدنی معمولی،این کار سریعتر و آسانتر انجام می شود که البته در خنکسازی موتور هم بی تاثیر نیست.

لذا استفاده از روغن موتور بی کیفیت نیز به عنوان علت داغ شدن موتور پراید مطرح است. بالا بودن کیفیت سرعت و شتاب به ویژه برای اشخاصی که از موتور سیکلت برای شرکت در مسابقههای ورزشی و موتور سواری استفاده میکنند، بسیار پراهمیت است؛ اما طبیعی است که با گذشت زمان و به وجود آمدن یک سری مشکلات یا فرسودگیها باعث کاهش شتاب موتور سیکلت میشود،.

فلو اگزوز سایز 1/4 اینچ LMC یکی از تجهیزات پنوماتیک تولید کمپانی lmc واقع در چین و فعال در زمینه پنوماتیک می باشد که دارای کیفیت قابل قبولی بوده و از متریال با کیفیتی ساخته شده است. در شکل 1، یک نمونه از هدرز را مشاهده می کنید.

من هنوز بايد اونا رو توي جاده آزمايش کنم دوچرخه ام را برای یک دقیقه شروع کردم فقط به این دلیل که خیلی بلند بود. در انتها نیز با مشهور ترین سازندگان این قطعه آشنا می شویم.

زیرا با کوچک ترین جرقه ای در موتور سیکلت، احتمال ایجاد آتش سوزی وجود دارد. به این دلیل که کمتر سازنده ای وجود دارد که از ابتدا در خودروهای ساخته شده این وسیله را نصب نماید.

اگزوز شیر پنوماتیک جهت کاهش سر صدا و کاهش آلودگی محیط بر روی شیرها نصب می شوند .صدا خفه کن پنوماتیک به مجرای تخلیه شیر نصب می گردد و این وسیله میتواند علاوه بر کاهش سرو صدا روغن های مصرف شده در مسیر را جمع نموده و به صورت قطرات از خود خارج نماید.

اما با توجه به شکل-2، مشخص است که علاوه بر تفاوت در جنس، ساختمانی متفاوت بین این دو وجود دارد.

سیگنال به نوبه خود نیز ضروری، ترمز فراهم می کند مشخصات فنی، اما آن را تقریبا نیاز ندارد. را برای من ارسال نمایید.

این خودرو لوکس بر خلاف ویریون Veyron 16.4 دارای چهار درب بوده و فضای کافی و راحتی برای سرنشینان فراهم می کند. در یک موتور احتراق داخلی، این ارتعاشات و پالس ها هنگامی که باز شدن دریچه خروجی گاز، وارد لوله اگزوز می شود.

اين قفل ها شامل درب باک، زين، گردن موتور و سيستم ضد سرقت مي شود. هدرز (Header) در بین علاقمندان به صنعت خودرو و تیونینگ موتور در داخل و خارج از کشور، واژه ای ناشناس نیست هرچند در میان عموم چندان هم اطلاعات زیادی در مورد آن وجود ندارد.

انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *