مشخصات، خرید و قیمت قطعات اگزوز ماشین و موتور سیکلت

۲۴ oct. 2017 – سومین نسل از ایکس تریل که در سال ۲۰۱۴ معرفی شد در نمای جلوی خودرو بازهم همان …

گاهی این محصول را باید از نمایندگیهای مخصوص معرفی شده توسط سازنده تهیه کرد. ترمز اگزوز معمولا در قسمت خروجی توربوشارژر قرار گرفته است و جلوی خروج دود اگزوز را می گیرد.

برای سیستم با جریان خطی بهتر است نقاط ورود هوای تازه و نقاط تخلیه هوا بصورت طولی درون پارکینگ قرار بگیرند. 3 – استفاده نکردن از عینک در حین رانندگی برای کسانی که در گواهینامه آنان ضرورت رانندگی با عینک درج شده است .

بخش هشتم ـ مقررات اختصاصي موتورسيكلت و دوچرخه ماده 164 ـ رانندگان و سرنشينان هر نوع موتورسيكلت و دوچرخه موتوردار بايد به كلاه ايمني مجهز باشند و در طول حركت از آن استفاده نمايند.

مصرف سوخت موتور را در وضعیت عادی کاهش دهد. واكنش بين آلاينده ها در اتمسفر بسته به خصوصيات آلاينده ها ممكن است مقدار آلاينده در اتمسفر را افزايش يا كاهش دهد. به همین ترتیب، وجود کاتالیزور در داخل محفظه، باعث جذب مقداری از مواد شیمیایی حاصل از احتراق موتور می شود، و در نتیجه باعث کاهش آلودگی نیز می شود.

احتمال میرود در تعدادی از خودروهای تولیدی سه ماهه آخر سال ۱۳۸۶ نیز قطعه کاتالیست نصب نشده باشد.به موجب طرح جامع کاهش آلودگی هوا «آزمون صحت کاتالیست کانورتور و کربن کنیستر در معاینات فنی خودروها به منظور صدور برگه و برچسب معاینه فنی از ابتدای سال ۹۱ اجباری است».

نام خودرو: نیسان ایکس تریل تعداد سیلندر: ۴(۱۶ سوپاپ) حجم موتور: ۲۴۸۸ سی سی قیمت: ۴۸۰-۵۸۰ میلیون تومان بروزرسانی قیمت: ۱۳۹۷/۱۱/۲۲ مشخصات فنی قیمت … نیسان ایکس تریل در کلاس بدنه شاسی بلند با سایز متوسط بعد از عرضه جوک به …

نمای خارجی به توضیح در رابطه با نمای داخلی خودروی نیسان ایکس تریل … هنگامي که کاتاليزور به صورت محلول در محيط واکنشي است “کاتاليزور همگن” و وقتي که کاتاليزور فازي مجزا از فاز واکنش را تشکيل ميدهد “کاتاليزور ناهمگن” ناميده مي شود.

۱۷ mars 2014 – در ادامه ۵ موتور بازی سازی برتر از نظر گیمفا را می خوانید. یکی از معروف ترین و قدرتمند ترین موتور بازی سازی است. فن آکسیال ساختاری ساده استاندارد دارد و از قطعات مشخصی ساخته شده است که دارای یک پروانه و موتوری بسیار معین می باشد.

همچنین این فن ها دارای بادبزن ،شافت و یاتاقان هستند. هر سیستمی علاوه بر ورودی، دارای یک سری خروجی به عنوان نتیجه پردازش است.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *