مشخصات، خرید و قیمت قطعات اگزوز ماشین و موتور سیکلت

در سال 1970 ، دولت آمریکا پس از آنکه گزارش آژانس کنترل آلودگی هوای کالیفرنیا را بررسی کرد ، اصلاحیههوای تمیز را از تصویب گذراند و بدین ترتیب تولید کننده های آمریکایی به شدت دست به کار شده و مطابققوانین ضدآلودگی وضع شده ، کمبودهای خود را برطرف کردند .

باید به این نکته توجه کرد که تعداد دندههای بیشتر به معنای سرعت بالاتر نخواهد بود. بیت ران – قیمت لاوتو نووآ و ناشناس بودن خریدارش در کنار تک بودن و ظاهر مرموزش همه برای رسانه ها جالب توجه است.

در زمان روشن بودن خودرو به دلیل خلا منیفولد، بخارات بنزین در باک به داخل موتور کشیده می شود و در زمان خاموش بودن موتور جذب محتوای کربن کنسیتر می شود.

این بو نیز به دلیل وجود مقداری گوگرد در درون بنزین است که در طی فرایند احتراق به سولفید هیدروژن تبدیل می شود.

پمپ بنزین برقی( FUEL PUMP ): هدف از قرار دادن پمپ بنزین تامین فشار سوخت در ریل سوخت است که سوخت پشت انژکتور را تامین می کند. به طور مثال در حالت ساسات یا کولر کشیدن عمل می کند یا در سرعت های بالا از بسته شدن به یکباره دریچه گاز در هنگام برداشتن پا از پدال جلو گیری می کند.

تعداد لایه ها و ضخامت سیم پیچ باید به گونه ای باشد که بانک معمولی در هنگام مونتاژ صدا خفه کن، به طور منظم در حال چرخش است. فیلتر: به ذراتی در اندازه ۸ میکرون به بالا اجازه عبور نمی دهد.

اساس پیشرانه این موتورسیکلت از هوندا cb500 گرفته شده که با اضافه شدن دو سیلندر در کنار موتور 4 سیلندر هوندا و طراحی یک سرسیلندر جدید، موتور 6 سیلندر خطی sei750 طراحی گردید. انژکتور: انژکتور وظیفه پاشش سوخت بر اساس فرامین ECU را دارد.

با بدنه شدن پایه مرتبط ECU انژکتور شروع به پاشش می کند. در داخل کویل دوبل دو کویل مجزا در کنار هم وجود دارد که ECU منفی سیم پیچها و برق تحریک را برقرار می کند. البته به غیر از تیپ ۲ قدیمی که دارای سیم گاز بوده و تیپ ۶ که دارای گیربکس اتومات است و این به آن علت است که خودرو سیم گاز ندارد و باید ECU فرمان باز شدن دریچه گاز را بدهد و این تاخیر کاملا به برنامه و نوع ساخت ECU وابسته است.

این زمانی اتفاق میافتد که سلولهای سرامیکی تجزیه میشوند و ذرات آنها تحتتأثیر جریان گاز و نیروهای گریز از مرکز به دیواره کاتالیزور برخورد میکنند و این صدا آنقدری بلند هست که آن را بشنوید.

استپر موتور STEPPER MOTOR: محل نصب استپر در مسیر فرعی هوا می باشد در بالای دریچه گاز تنظیم نسبت سوخت به هوا را در دور آرام به عهده دارد. این مجموعه کار سه عنصر سنسور موقعیت دریچه گاز – سیم گاز و استپ موتور را همزمان انجام دهد و در ۲۰۶ گیربکس اتوماتیک وظیفه Kick down را برعهده دارد.

انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *