مشخصات، خرید و قیمت قطعات اگزوز ماشین و موتور سیکلت

اگر خودروی خود را تازه خریداری کرده اید و متوجه شدید که اگزوز آن دچار مشکل فنی شده است بهتر است در قدم اول به نمایندگی های رسمی خودروی خود مراجعه کنید تا به مشکل به وجود آمده رسیدگی کنند چرا که اگر به تعمیرگاه مراجعه نمایید مجبور به هزینه های بیشتر خواهید شد.

اگزوز یکی از لوازم ماشین ﻭ ﺩﯾﮕﺮ ﻭﺳﺎﯾﻞ ﻧﻘﻠﯿﻪ با موتور درونسوز ﺍﺳﺖ ﮐﻪ ﺩﻭﺩ ﺣﺎﺻﻞ ﺍﺯ احتراق مخلوط سوخت و هوای درون محفظهی احتراق سیلندر موتور ﺭﺍ ﺑﻪ ﺧﺎﺭﺝ ﺍﺯ سیستم فنی ﺧﻮﺩﺭﻭ منتقل میکند.

یعنی دمای آب تا بالاتر از 100 درجه هم می رود. بعد از تعویض ترموستات و در ترافیک های بالا که با دنده یک و دو مجبور به حرکت بودم بعد از چند دقیقه دما به 100 میرسید (که با ترموستات و شرایط قبلی تجربش نکرده بودم و 100 را ندید ه بودم )و در ترافیکهای معمولی و سرعت بالا دما تا نزدیکی خط وسط پایین میومد و نرمال بود.

206 برای دمای آب بالاتر از 100 درجه طراحی شده. توجه داشته باشید که شمع در موتور سیکلت به ازای هر کیلومتر مشخصی باشد باید تعویض گردد و معمولا از حد مشخصی که بگذرد دیگر کارایی لازم را نخواهد داشت.

کوئل ماشین اشکال داشت و با تعویضش مشکلم حل شد ولی بعد از اینکه از تعمیرگاه ماشینو اوردم خونه به محض اینکه ماشینو خاموش کردم یه صدای شر شر اومد و اب رادیاتور تخلیه شد و صدای قل و قل هم میومد .درب کاپوت رو باز کردم دیدم از قسمت سمت راست رادیاتور اب تخلیه شده.تا قبل از این هم همچین مشکلی هیچوقت برام پیش نیومده بود.فقط همون چند روز پیش وقتی ماشین درست کار نمیکرد وقتی ماشین گرم بود در مخزن اب رو باز کردم و چند, دقیقه باز بود و بعدش اونو بستم.

در شرایطی که درب رادیاتور بسته است،سیستم همانند یک زودپز عمل می کند و مانع از به جوش آمدن آب رادیاتور و تشکیل حباب های ریز می شود.البته وجود ضدیخ هم در عدم جوش آمدن موثر است.

پس هنگامی که موتور کاملا سرد شده اقدا به بازکردن درب رادیاتور کنید. در فصولی از سال كه استفاده ای از کولر خودرو ندارید حتما هر از گاهی برای مدت چند دقیقه کولر را روشن کنید تا گاز و روغن درون مخزن به چرخش دربیاید و کیفیت خود را از دست ندهد.

البته شما حتی میتوانید آن را با یک سر اگزوز دو لول یا هفت رنگ ترکیب کنید تا بیشترین توجه را به خودروتان جلب کنید.

یعنی ممکن است باز هم نشت بدهد.اگر این جمله را شنیدید به نظر بنده بهتر است اقدام به تعویض رادیاتور نمایید.

اگر از بدنه باشد معمولا تعمیرکارها ممکن است بگویند تعمیرش 50 50 هست. ماده 207 ـ نصب هر نوع علايم و پلاكهاي متفرقه و همچنين الصاق يا نصب يا نقش هر نوع آگهي، نوشته، عكس و نوشتن عبارات و ترسيم نقوش روي شيشهها يا بدنه دروني يا بيروني وسايل نقليه به منظور تجارت، تبليغ، نمايش و مانند آن ممنوع است مگر براساس ضوابطي كه به پيشنهاد شورايعالي هماهنگي ترافيك شهرهاي كشور به تصويب وزير كشور خواهد رسيد.

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *