مشخصات، خرید و قیمت قطعات اگزوز ماشین و موتور سیکلت

مبدل کاتالیست یا کاتالیزور قطعه ای است به منظور کاهش آلایندگی هوا، که بین موتور خودرو و اگزوز بسته میشود و بهترین نسبت سوخت به هوا را تنظیم میکند و جلوی خروج سریع گازهای سمی را نیز میگیرد.

زیبایی طراحی نسل جدید گرنتوریسمو در عقب آنهم ادامه پیدا کرده و در اینجا نیز با چراغهای باریک LED، اسپویلر فیبر کربنی، چهار سر اگزوز و دیفیوزر تهاجمی شاهد نمای جذابی هستیم که البته تا حدودی یادآور آلفارومئو جولیا کوادریفولیو است.

مدت زیادی است که مازراتی گرنتوریسمو برای نونوار شدن اساسی از بازار خارج شده اما سرانجام اواخر امسال یا اوایل سال آینده نسل جدید آن پدیدار خواهد شد. با توجه به تصاویر جاسوسی، نسل جدید گرنتوریسمو تناسبات مشابهی با نسل قبلی دارد اما طراحی آن که از سوپراسپرت موتور وسط MC20 الهام گرفته، مدرنتر شده است.

رانندگان خودرو به طور کلی اطلاعات کمی درباره کمک فنر و نقش مهم آن در ایمنی خودرو دارند. در آخرین تیزری که از این خودرو منتشر شده، روی ویژگی صدای موتور و اگزوز خودرو تمرکز شده است.

اگر دود مربوط به سوختن روغن هیدرولیک باشد، به این معنی است که موتور در حال مکیدن روغن هیدرولیک گیربکس است.

پس از این انتشار این گزارش، فرآیند تدریجی حذف سرب از بنزین آغاز شد. مازراتی اعلام کرده است که گرنتوریسموی جدید در دو نسخهٔ درونسوز و الکتریکی تولید خواهد شد که نسخهٔ درونسوز آن به همان پیشرانهٔ ۳ لیتری V6 توئین توربوی MC20 مجهز میشود و برخلاف نسل قبلی، از موتورهای V8 خبری نخواهد بود.

تاکنون پروتوتایپهایی از این کوپهٔ جذاب ایتالیایی در حال آزمایش رؤیت شدهاند که ایدهٔ نسبتاً خوبی از ظاهری کلی خودرو در اختیار ما قرار دادهاند اما بااینحال پوششهای استتاری مانع از تشخیص جزئیات طراحی آن هستند. در این راستا، شرکت مگا موتور به تازگی اعلام کرده که میخواهد بازیافت فلزات گران بهای موجود در کاتالیستهای مستعمل را آغاز کند.

این یعنی مصرف سوخت هم کاهش مییابد و هدر رفت انرژی کمتر میشود.در سیستمهای جرقهزنی با دلکو، برق رسیده به دلکو ازطریق وایرها به شمعها منتقل میشود؛ اما هماندازهنبودن طول این وایرها بهدلیل موقعیت متفاوت دلکو با هریک از شمعها، باعث یکساننبودن جرقه در سر هریک از شمعها میشود.

البته علاقهمندان حرفهای خودروهای مدرن، متوجه ادوات پلاستیکی در سپر جلو و فقدان جایگاه ویژه برای اگزوز خواهند بود؛ اما استقبال بازار از آریزو 5، تضمین میکند که نمای ظاهری آریزو 6 هم، موفق به جلب توجه خریدار شود. این موضوع، توسط افرادی که تجربهی رانندگی با آریزو 6 را داشتهاند، تأیید شده است.

حال اما این رندرها میخواهند چهرهٔ گرنتوریسموی جدید را بدون این پوششهای مزاحم نشان دهند. به همین دلیل، این رندرها چراغهای جلویی بسیار شبیه به سوپراسپرت مذکور را نشان میدهند.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *