مشخصات، خرید و قیمت قطعات اگزوز ماشین و موتور سیکلت

اگزوز کم صدا با هدف کاهش آلودگی صوتی برای موتور سیکلت های 125 سی سی طراحی و … سیستم های اگزوز کارخانه سازش هستند، با کاهش سر و صدا معمولا یک امتیاز بالاتر از عملکرد است. اگزوز نوع ورودی کارخانه به خصوص محدود کننده است زیرا تمام پالس های اگزوز به همان فضای کوچکی رسیده اند.

موجود میباشد. آنها می توانند لمس نهایی در سیستم های اگزوز عملکرد پس از فروش باشند که معمولا از فولاد ضد زنگ جلا ساخته شده اند و دارای نام تولید کننده اگزوز هستند اما کارخانه نصب شده در بسیاری از اتومبیل ها و کامیون ها نیز می باشد.

هدرها به طور کلی لوله های قطر بزرگتری دارند، به علاوه لوله ها دارای خمیر mandrel هستند، که قطر آن را از طریق انحنای لوله ها حفظ می کند. کاتالیزور ها همانند دیگر قطعات خودرو دارای عمر مشخصی هستند و بعد از گذشت این زمان، نیاز به تعویض دارند.

استفاده از و قطعات تیونینگ به تدریج در بین خودرو سواران به مرور زمان زیاد شده است. خودرو در زیر دسته قطعات اسپرت میباشد ، و کمک کننده به بقیه قطعات تقویت کننده موتور هم استفاده می شود. ما می توانیم کالاها را در جعبه های مارک دار شما پس از گرفتن نامه های مجوز شما بسته بندی کنیم.

در دسته بندی پرفورمنس ها ، قابل مشاهده ترین عضو آن میباشد. اولین موتور سیکلت در قرن هجدهم میلادی در آلمان ساخته شد و پس از گذشت مدتزمان کوتاهی به یکی از وسایل نقلیهی آسان و کارآمد تبدیل شد. نصب یک سیستم اگزوز عملکرد باید اولین گام برای بهبود جریان باشد، اما اگر می خواهید بیشتر بروید، مجموعه ای از هدر ها را به جای منیفولد های اگزوز خود نصب کنید.

هر دوچرخه motocross 250 مکعب – یک ماشین دو چرخ قدرتمند، که وظیفه است همیشه برای اولین بار در پایان. منیفولد خروجی دود، وظیفه دارد گازهای خروجی را از سوپاپهای مخصوص در سرسیلندر گرفته و به لولهی اگزوز انتقال دهد.

شما میتوانید این موضوع را در صورتی که دود سفید خروجی از اگزوز شبیه به بخار باشد تائید کنید. علاوه بر محدودیت های کمتر، هدر ها همچنین می توانند عملکرد را به دلیل اثر “فرسوده” افزایش دهند. در مقابل، یک هدر اگزوز لوله های فردی دارد بنابراین هر پالس اگزوز می تواند آزادانه از پورت اگزوز جریان یابد.

به طور کلی، معمولا به راحتی می توان با استفاده از هدر لوله های طولانی، اثر هدر رفته را بهبود بخشید، اما هدرهایی با طول لوله های مسطح نیز وجود دارد. کافی است که واشر نو را با توجه به زاویه و شیب کونیک های اکزوز در جای خود قرار دهید و سپس هر دو پیچ فلنچ را بصورت کاملا مساوی و موازی سفت کنید.

انواع در جنس های متنوع و شکل های متفاوت توسط شرکت های معتبر تولید و در بازار عرضه میشود. شما می توانید در سایت ما، خودروآیدی ( KHODROiD ) ، از انواع سر اگزوز و مدل های متنوع آن دیدن و سفارش دهید.

در آنها ، گازهای خروجی بدون هیچ مانعی از موتور خارج می شوند. صدای سوت در زمان ترمزگیری میتواند علل مختلفی داشته باشد مثلا میتواند ناشی از لرزش بین لنتهای ترمز و گیره نگهدارنده پیستونها و یا تماس بین لنتها با خود دیسک باشد.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *