مشخصات، خرید و قیمت قطعات اگزوز ماشین و موتور سیکلت

Uni-Trak کاواساکی که در سال 1980 معرفی شد نخستین طراحی مونوشوک برخوردار از یک سیستم پیوندی بود که راه را برای سیستمهای تعلیقی سوپرکراسی شناختهشده امروزی باز کرد. این نوآوری عمده ای در آن زمان بود چرا که قابلیت های موتورسیکلت های موتوکراس به لحاظ توان و سیستم تعلیق بسیار رشد کرده بود و سیستم های ترمز قدیمی دیگر جوابگو نبود.

در اواخر دهه 70، طراحی سیستمهای تعلیق موتورسیکلتهای موتوکراس شتاب چشمگیری گرفته و رقابت سختی میان تولیدکنندگان مختلف بر سر آن به راه افتاده بود.

در اواخر دهه هفتاد، کلاس مینی بسیار پررونق بود و KX80 برای حضور کاواساکی در این عرصه جای پای ارزشمندی فراهم کرد.

در این سال کاواساکی برای نخستین بار با عرضه مدل تماما جدید KX80 وارد کلاس مینی موتوکراس شد. 1978؛ در این سال و سال پس از آن، کورک بلینگتون، با موتورسیکلتهای KR250 و KR350 قهرمان مسابقات قهرمانی GP در دو کلاس 250 و 350 شد.

به مدت 20 سال، KX60 بر مسابقات کلاس 60 سیسی در آمریکا غلبه داشت و قهرمانیهای ملی متعددی را برای ریسرها به ارمغان آورد. در سال 1979، اغلب تولیدکنندگان، یک بازه جابجایی 11 تا 12 اینچ را به عنوان میزان بهینه به رسمیت شناخته و از آن پس به جای کمیت بر کیفیت تمرکز کردند.

علاوه بر وسایل اضافه میتوانید قسمتهای کماهمیت خودرو را جدا کرده و وزن خودرو را کاهش دهید. از طرف دیگر دوج تکنولوژی غیر فعال سازی سیلندر ها (MDS) نیز مجهز است که در ترافیک، پاشش سوخت در چهار سیلندر را متوقف می کند تا مصرف را تا حد ممکن کاهش دهد.

اما کاواساکی تسلیم وسوسه استفاده از این انجینها نشد و در عوض انجین چهار سیلندر خطی (in-line four) را معرفی کرد که در عین حال که متعارف بود، خاص و شوقبرانگیز هم بود و کاملا میتوانست با جدیدترین V-4s های زمان خود هماوردی کند.

شما مخاطبان عزیز می توانید از طریق فرم ارسال دیدگاه هر نوع سوال و نظر خود را با تیم پشتیبانی لیست بیست در میان بگذارید. اریب کردن موتورسیکلت در پیچها راحتتر بود و چنان توان بالایی داشت که موتورسیکلتهای بزرگ هوا-خنک آن روز را از خود خجل میکرد.

در مقابل، نقطه ضعف آنها این بود که نمیتوانستند در تمام بازه دور موتور، توان خروجی قابل قبولی داشته باشند.

آنچه انجینهای 2-زمانه را در روزهای اوجشان آنقدر برای موتورسیکلتهای مسابقهای جذاب میکرد ، وزن اندک، طراحی و ساخت ساده و بالا بودن حداکثر توان خروجی آنها بود.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *