مشخصات، خرید و قیمت قطعات اگزوز ماشین و موتور سیکلت

این قطعه بسیار مهم که به خوبی داخل موتور خود را پنهان میکند، در موتور ۴ سیلندر خطی یک عدد و در موتورهای شش و هشت سیلندر خورجینی دو عدد از آن مورد استفاده قرار میگیرد و وظایفی بسیار مهم و حیاتی بر عهده دارد.

با این کار آنها را خشک و گرم می نمایید. حسگرهای متفاوتی موجود است و عوامل مختلفی می تواند سبب خرابی یا ایجاد ایراد فنی در آنها باشد. به غیر از نشتیهایی که از هر جایی بالاتر از نقطه مذکور، مانند روی سرسیلندر یا کاور سوپاپها باشد، علت به احتمال زیاد سوختن واشر سرسیلندر است.

سائیدگی تایپیت ها، بادامک ها و چرخ دنده ها موجب کمی کمپرس موتور می شود که باید به وسیله دستگاه کمپرس سنج همه سیلندرها را از طریق محفظه شمع آزمایش نمود.

همه قطعاتی که در وب سایت تیونیکس مشاهده میکنید، اصل بوده و تولید شرکت معتبر «نورا» هستند. به دلیل این که سیلندر نمیتواند فشار کافی را ایجاد نماید، ممکن است نتواند به درستی کار کند.

همچنین نوع اگزوز بر اساس خروجی یا اسپرت و ساده بودن آنها بر این قیمت موثر است. بیرون از یک مغازه یدک فروشی، تعمیرگاه یا کاتالوگ قطعات خودرو، احتمال این که یک واشر سرسیلندر را بتوانید ببینید بسیار کم است.

انبار محصول: این انبار یک سالن بزرگ می باشد که اگزوز های تولیدی بر حسب نوع آن در این انبار طبقه بندی و نگهداری می شوند، در این انبار تعدادی پرسنل پیمانکار وجود دارند که وظیفه آن ها بسته بندی اگزوزها درون قفسه های آهنی و چوبی می باشد.

بد کار کردن سیلندر – این معمولاً مهمترین نشانهای است که رانندهها، هنگامی که واشر سرسیلندر خودرو میسوزد به آن اشاره میکنند. در این راستا کتاب های مکانیک عمومی اتومبیل و رانندگی پایه یکم، نوشته ی اعزازالدین مشکوتی از انتشارات کوروش، منتشر شده در ۱۳۷۸ با شابک ۴-۸۳-۶۰۴۹-۹۶۴ و تعمیرکار اتومبیل خود باشید، نوشته ی مهندس سیدامیر موسوی از انتشارات نظری، منتشر شده در مهر ۱۳۹۱ با شابک ۰-۸۹-۶۱۶۸-۶۰۰-۹۷۸ به عنوان منابع اصلی مورد استفاده قرار گرفته اند.

اساسا زماني يک مبدل کاتاليزوری در بهترين حالت است كه سلول های سراميكي بيشتری در هر اينچ مربع برای عبور گازهای خروجی همراه با فلزات گرانبها و براحتي از آنها گذر كنند.

به همین دلیل با معرفی این شرکت و فعالیت های آن شما را با این شرکت قطعه ساز بیشتر آشنا می کنم. اگر خود شما یا مکانیک خودرو شک دارید که واشر سرسیلندر خودرو سوخته، تشخیص این موضوع میتواند زمان بر باشد، زیرا برخی مشکلات دیگر موتور هم وجود دارند که گاها نشانههایی مشابه با سوختن واشر سرسیلندر دارند.

شما می توانید با افزایش اطلاعات خود کمتر به تعمیرگاه بروید و در شرایط اضطراری، آگاهانه در مقابل مکانیک بایستید. در حالی که خود واشر سرسیلندر معمولاً خیلی گران قیمت نیست، تعویض آن میتواند هزینه بالایی برای شما بتراشد. ـ اگر تازگیها یا به طور کلی، از مسیرهای سنگلاخی و ناهموار و پر آب عبور کردهاید، احتمال دارد که اگزوز شما که در زیر اتومبیل طراحی شده، آسیب دیده باشد.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *