مشخصات، خرید و قیمت قطعات اگزوز ماشین و موتور سیکلت

در بعضی از اتومبیل ها که فن رادیاتور دو دور دارد از کار افتادن دور دوم یا تند فن باعث داغ کردن اتومبیل در شرایط سخت می شود . شک نکنید که مهندسان ب ام و در مجموع خودرو کامل تری را در اختیار مشتری قرار می دهند و بالانس مناسبی را بین لذت بخشی یک خودرو جوان پسند با امکانات رفاهی و عملکرد یک سدان لوکس خانوادگی ایجاد کرده اند اما چارجر بزرگتر و خشن تر، با شتابگیری سریعتر و نرمی فوق العاده خود، بیشتر از ب ام و با شرایط جاده های ایران سازگاری دارد.

شتاب صفر تا صد این سدان ایتالیایی برابر ۴.۷ ثانیه بوده و بیشینه سرعت آن به رقم ۳۰۷ کیلومتر بر ساعت میرسد.

این سدان بزرگ لوکس قوای محرکه خود را مدیون یک پیشرانه هشت سیلندر تویین توربوشارژ به حجم ۳.۸ است. مازراتی گرند توریسمو قادر است ظرف مدت زمان ۴.۸۵ ثانیه از حالت سکون به سرعت ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت دست یابد.

مدلهای وارداتی به ایران از نوع نسل اول این خودرو هستند که به یک پیشرانه ۸ سیلندر ۴.۷ لیتری و جعبه دنده ۶ سرعته اتوماتیک دو کلاچه مجهز شدند.

از جمله شاخصترین امکانات موجود در این کوپه لوکس ایتالیایی ۱۷۷۰ کیلوگرمی میتوان به موارد زیر اشاره کرد: کروز کنترل، کنترل کشش و پایداری، تعلیق الکترونیکی، کیت ترمز برمبو، ارتفاع نور اتومات، فرمان برقی چهارحالته حساس به سرعت، پدال شیفتر، سیستم پخش با ۱۱ اسپیکر، نمایشگر ۷ اینچی، ۶ عدد کیسه هوا، سیستم تهویه اتوماتیک دوگانه، صندلیهای راننده با تنظیمات ۱۰ حالته برقی، گرمکن صندلی جلو، آینههای تاشونده برقی با گرمکن، سیستم اگزوز ام سی، کیت بدنه فیبر کربن.

این خودرو در سه تیپ ساده، S و GTS مهمان جادههای ایران شده که از جمله مهمترین امکانات آن میتوان به سیستم تعلیق اسپرت، قابلیت کاهش ارتفاع، کروز کنترل، کنترل کشش و پایداری، فرمان برقی چهار حالته، پدال شیفتر، سیستم صوتی با پانزده اسپیکر و توان ۱۲۸۰ وات، نمایشگر ۸.۴ اینچی، دوربین عقب، ۶ عدد کیسه هوا، تهویه اتوماتیک چهارگانه، صندلیهای برقی ۸ حالته، صندلی عقب با تنظیم برقی، گرمکن – سردکن و ماساژور صندلیها، صندوق برقی عقب، آینههای تاشونده برقی با گرمکن، سانروف و غیره اشاره کرد.

به گفته یکی از مقامات رسمی این شرکت، در طراحی این خودرو از کوسه الهام گرفته شده که موجب میشود استایل آن تهاجمیتر به نظر برسد. این محصول از سال ۲۰۱۰ وارد سبد خودروساز ایتالیایی شده و در قالب مدلهای ۲۰۱۲ تا ۲۰۱۳ به کشورمان راه یافت که مورد توجه اقشار فوق ثروتمند ایرانی قرار گرفت.

نسل ششم مازراتی کواتروپورته در قالب مدلهای ۲۰۱۱ تا ۲۰۱۳ به بازار کشورمان راه پیدا کرد که نظرات بسیاری را به سوی خود جلب کرد و برخی هیاهوها را با خود به ایران آورد.

این کوپه لوکس در قالب مدلهای ۲۰۱۲ و ۲۰۱۳ به کشورمان راه پیدا کرد. در این حالت معمولا حجم روغن پیشرانه به شکل محسوس کاهش پیدا نمیکند و در صورت فشردن پا بر پدال گاز و بالا رفتن دور پیشرانه، دود قطع میشود.

آزمایشات کمی روی منبع اگزوزهای مجهز به صدا خفه کن، به ویژه روی ژنراتورهای صنعتی صورت گرفته است. نورالدین خانزاده صاحب یک کارگاه فرآوری تخمه آفتابگردان است.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *