مشخصات، خرید و قیمت قطعات اگزوز ماشین و موتور سیکلت

پس از جداسازی صدا خفه کن اگزوز از اتصالات لاستیکی، صدا خفه کن را سر جای خود نگه می دارند. صدا خفه کن ها انواع مختلفی دارند و هر کدام برای اهداف و نیازهای خاصی طراحی شده اند.

در واقع، صدا خفه کن با یک قطعه فلزی روی یک پایه قرار گرفته و از طریق یک حلقه لاستیکی به بدنه اتومبیل متصل است. برای خریدن یک صدا خفه کن مناسب برای خودرو خود، به یک فروشگاه قطعات و لوازم خودرو مراجعه کرده و از فروشنده کمک بخواهید تا شما را در خریدن صدا خفه کن اگزوز مناسب راهنمایی کند.

انباره یا صدا خفه کن اگزوز را تعویض کنید. ۶- پس از پیدا کردن محل سوراخ و نشتی اگزوز، راه حل های خود را بررسی کنید. ۳- برای وصل کردن پچ، از اپوکسی استفاده کنید.

یکی از اقدامات ماشین بازان در راستای اسپرت کردن خودرو خود و لذت بردن از رانندگی ، نصب منبع اگزوز اسپرت میباشد که موجب ایجاد صدا در مسیر خروجی موتور میشود. دقت کنید اندازه صدا خفه کنی که تهیه می کنید، باید متناسب با ماشین شما بوده و برای مدل ماشین شما طراحی شده باشد.

صدا خفه کنی که می خرید حتماً باید متناسب با مدل ماشین شما باشد و بتواند صدای اگزوز را قطع کرده یا کاهش دهد.

• اگر از کیت پچ اگزوز استفاده می کنید، قبل از به کار بردن آن، دستور العمل روی آن را حتماً مطالعه کنید. زمانی که می خواهید اندازه پچ مناسب را از کیت انتخاب کنید، اندازه پچ را حتماً حدود یک سانت یا حتی بیشتر از اندازه سوراخ در نظر بگیرید.

• پس از برش قوطی، دورِ قسمت برش خورده را حتماً با موادی نظیر چسب یا نوار، دورگیری کنید تا لبه های تیز آن به دست های شما آسیب نزنند.

با استفاده از یک اسپری درزگیر، اتصالات لوله را درزگیری کنید تا احتمال نشت از اگزوز کاهش یابد. به طور معمول ، لوله ها با مواد مقاوم در برابر حرارت ، معمولاً آزبست پیچیده می شوند و با استفاده از بانداژ یا سیم فولادی به لوله محکم می شوند.

در صورت لزوم آن را پاکسازی یا تعویض کنید. • حتی برای پچ های کوچکتر نیز می توانید از بست استفاده کنید.

کاربراتور سوخت را برای هرگونه حرکت هوا در دیفیوزر پاشش می کند. پوشش کامل پچ با اپوکسی می تواند در استحکام وصله و نیز کاهش خطر سوراخ شدگی پچ، مؤثر باشد. تبصره ـ برگ و برچسب معاينه فني كه از طريق ستاد معاينه فني و مراكز مجاز صادر ميشود، در سراسر كشور معتبر است.

انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *