مشخصات، خرید و قیمت قطعات اگزوز ماشین و موتور سیکلت

و راهکارها و مکانیزمهای زیادی برای اصلاح این قبیل مشکلات وجود نداشت. آگر آشنایی با سیستم اگزوز خودرو و عملکرد آن را داشته باشید می توانید متوجه شوید که اگزوز high performance برای ماشین باز ها بیشتر مورد استفاده قرار میگیرد و کیفیت بسیار بالایی هم دارد اما به دلیل اینکه صدای بسیار زیادی ایجاد می کند استفاده از آن در شهر ممنوع می باشد.

۶- سامانه هدایت و فرمان: نیروی متوسطی که لازم است تا بتوان خودرو را در یک پیچ معمولی هدایت کرد میان ۵ تا ۱۰ کیلوژول میباشد اما سامانههای جدید فرمان این نیرو را به حدود ۳۰ ژول کاهش دادهاست.

تا کنون اگر تا به حال صدای موتور بدون صدا خفه کن را شنیده باشید ، پی می برید که یک صدا خفه کن تا چه حد روی صدا تاثیر گذار است . اگر بخواهیم بازی اتومبیل دزدی بزرگ ۵ را در یک کلام کوتاه و مختصر توضیح دهیم، باید گفت که با یک شاهکار بازی های ویدیویی روبرو هستیم که پس از تجربه خاطرات آن، سال ها در ذهن شما باقی خواهد ماند.

لول اگزوز های تک خروجی رایج ترین لوله های اگزوز می باشند که در بیشتر اتومبیل ها مورد استفاده قرار می گیرند و بسیار ساده هستند ولی لوله های دو خروجی و دوگانه مختلف در اتومبیل هایی با حجم موتور بیشتر مورد استفاده قرار میگیرند.

لوله اگزوز ها دارای ویژگی های مختلفی هستند و برای استفاده از اتومبیل ها باسوخت های فسیلی ضروری می باشند چرا که اتومبیل ها و برای حرکت می بایست این سوخت ها را بسوزانند و هنگامی که موتور این سوخت ها را می سوزاند گاز های بسیار خطرناکی تولید می شود و این گاز ها می بایست از موتور خارج شوند.

“اگزوز” مجموعه ای بسیار پرکاربرد و مهم در خودرو و سایر وسیله های نقلیه موتور دار بوده و دودی که از طریق بازتاب شیمیایی در سیلندر تولید میشود را به بیرون از وسیله ی مورد نظر منتقل می کند. چیزی که این محصول از هر لحاظ متمایز میکند این است که از ترکیب و ظاهری بسیار زیبا و بی نظیر برخوردار است.

اگه این سنسور کثیف بشه یکم دیر خودشو گرم میکنه ،پس همین تاخیر سبب میشه کاتالیزور دیرتر گرم بشه (کاتالیزور در یک دمای خاصی کار خودشو درست انجام میده کمتر از اون عملکردی نداره و بیشتر از باعث تخریب زود رس میشه).البته این درمواقعیه که وقتی ماشین سرده.

اگر این اتفاق نیفتد موتور منفجر خواهد شد و بنابر این می بایست کاری کرد که آن ها از موتور خارج شوند و اگر آشنایی با سیستم اگزوز خودرو و عملکرد آن را بدانید می دانید که این کار توسط سیستم اگزوز خودرو انجام می شود.

استپر موتور STEPPER MOTOR: محل نصب استپر در مسیر فرعی هوا می باشد در بالای دریچه گاز تنظیم نسبت سوخت به هوا را در دور آرام به عهده دارد.

ماشين نرم خوبيه اما خب موتور يه خورده واسه اين ماشين ضعيفه واسه همين فشار رو موتور بالاست و موتور در حرکت صداش کلا تو کابينه ولي مطمعن باشن موتور اين ماشين قدرتش خيلي بيشتر از سمنده از چندجا هم پرسيدم ميگن موتور ef7 دنا رو باز طراحي کردن و پايه بنزينيش کردن کلا قدرتش و بردن بالا ( در يک جمله دوستان از نظر فني به نظرم فقط ال 90 ميتونه باهاش رقابت کنه ) …

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *