مشخصات، خرید و قیمت قطعات اگزوز ماشین و موتور سیکلت

اگر به دنبال حرفه ای شدن در این رشته هستید توصیه می کنیم در کنار خودروهای داخلی به یادگیری مهارت های تعمیر خودروهای خارجی نیز بپردازید. چگونه یک مکانیک خودرو ماهر و حرفه ای شوم؟ می توانید مدت زمانی را به شاگردی نزد یک مکانیک ماهر خودرو بپردازید و از طریق کار عملی بر روی خودرو با مهارت های این شغل آشنا شوید اما باید بگوییم یادگیری به این روش به زمانی طولانی نیاز دارد علاوه بر این شما در این روش با صفر تا صد مکانیک آشنا نخواهید شد.

توجه داشته باشید که وقتی خودرویی خراب می شود شما به خوبی باید بتوانید با مشتری ارتباط بگیرید و مشکل ایجاد شده را شرح دهید تا او برای تعمیر یا تعویض قطعات اطمینان حاصل کند. تغییر صدای فابریک به اسپرت و بالعکس شاید بزرگترین آپشن برای منیع اسپرت سایلنسردار برند لیزارو ۶۱۰ باشد.با قرار دادن دریچه یا سایلنس این منبع روی دریچه ورودی صدای اسپرت منبع تا حد زیادی کاهش و نزدیک به فابریکی می شود و هر زمان که که مایل باشید می توانید به راحتی با برداشتن سایلنسر منبع لیزارو از صدای بم و ریز آن لذت ببرید.

کلیه محصولات نیم ساخته و محصولات ساخته شده در محل پیمانکاران و یا تامین کنندگان باید مطابق روش اجرایی «فرایند تایید قطعه نمونه» این شرکت و به منظور تصدیق، مناسب بودن ساخت در تولید قطعات و محصولات نمونه در دو مرحله تایید نمونه های اولیه (7-10 نمونه) و تایید یک روز خظر (حداقل 100 نمونه) مورد تایید از طرف نمایندگان کیفی، فنی تولیدی و مهندسی قرار بگیرد و سپس اقدام به تولید انبوه گردد.

صدا خفه کن درست طراحی شده مانند قفل های دیجیتال ما، عملکرد خودرو را آرام می کند، در حالی که محدودیت رانندگی قدرت و فشار کم را به حداقل می رساند.با توجه به سوراخ شدن ناشی از زنگ زدگی و خوردگی، آسیب فیزیکی یا شکست داخلی، ممکن است جایگزینی خازن و یا رزوناتور ممکن باشد.

درست زمانی است که کاتالیست باید خود به تنهایی از پس این مشکلات برآید اما چگونه؟ به علاوه عمل نکردن درست منبع اگزوز خودرو، موجب عدم تخلیه کامل گازهای تولید شده از سیستم احتراق می گردد و باید دقت داشته باشید که حتما مقداری از این گازهای سمی به داخل خودرو باز می گردد.

برخی از قطعات این محصول نیز برای خودروهای متفاوت اختصاصی است؛ برای مثال توری اگزوز پراید را نمیتوان برای اگزوز سمند استفاده کرد. آموزش برق خودرو، آموزش تعمیرات ایسیو، آموزش تعمیرات گیربکس، آموزش تنظیم موتور برخی از دیگر مهارت هایی است که به شما برای موفقیت هر چه بیشتر در این شغل کمک می کند.

به روز بودن دانش و اطلاعات از دیگر موضوعات مهمی است که باید به آن توجه داشته باشید. شما به عنوان تعمیرکار خودرو بایستی مهارت های گوناگونی داشته باشید به طور مثال بایستی با سیستم ها و اجزای گوناگون خودرو مانند سیستم تعلیق، سوخت، ترمز، انتقال قدرت، چرخ، فرمان و غیره آشنایی داشته باشید و به خوبی بتوانید مشکلات ایجاد شده در هر یک را عیب یابی و تعمیر نمایید.

سرعت و دقت در کار مهارت دیگری است که باید به آن توجه داشته باشید. در کنار مهارت هایی که در بالا اشاره شد، توانایی جسمانی مناسب و مهارت در باز و بسته کردن قطعات سنگین از دیگر موضوعاتی است که باید مورد توجه قرار گیرد.

مکانیکی خودرو مستلزم آشنایی با مهارت های گوناگونی است. وی با اشاره به اینکه تهران در طول سالیان سال به عنوان آلوده ترین شهر کشور مطرح بود گفت: بر اساس آمار سال 93 به خاطر تغییر الگوی آلودگی هوا و اقدامات انجام شده تهران سومین شهر آلوده کشور است.

اگر گرفتگی وجود دارد بر طرف سازید. در این روش ضمن آموزش تئوری به صورت عملی نیز می توانید بر روی خودرو و موتورها کار کنید و زیر نظر استاد به باز و بسته کردن موتورها بپردازید.

انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *