مشخصات، خرید و قیمت قطعات اگزوز ماشین و موتور سیکلت

چرخ دنده فرمان از تنظیم خارج شده است و باید تعویض شود. بلبرینگهای چرخهای جلو از تنظیم خارج شده اند و یا فرسوده شده اند.

چرخ ها کج و یا خراب شده اند. کاسه نمد ساق سوپاپ قطعه ای است که میزان روغن کاری گاید و ساق سوپاپ ها را تنظیم می کند. یکی دیگر از وظایف اصلی این قطعه کاهش میزان آلودگی خروجی از موتور خودرو می باشد که عمدتا این امر با استفاده از قطعه ای به نام کاتالیست در اگزوز انجام می گیرد.

در سال های اخیر، صنعت فولاد پیشرفت چشم گیری داشته به همین دلیل در قسمت های مختلف خودرو از نمونه های فولاد استفاده میشود که دارای استحکام بالا و قدرت و توانایی است که همین امر باعث میشود که خودرو از قدرت بالایی برخودار شود و به حفظ ایمنی شما در جاده ها کمک خیلی زیادی میکند.

جت فن ها در ابعاد کوچک و با صدای کم با عملکرد هماهنگ خود می توانند باعث ایجاد جریان هوا در فضای پارکینگ شده و وظیفه انتقال هوا از منبع تغذیه به منبع تخلیه را به نحو احسن به انجام برسانند.

اما اگر دو موج پرفشار صدا در یک نقطه مقابل بهم برسند، همدیگر را خنثی یا صاف می کنند و این مطلبی است که طراحان منبع اگزوز از آن برای سایلنت کردن فرکانس های خاصی از صدای موتور انجام می دهند و تنها فرکانس های مطلوب را باقی می گذارند.

خودرو بیش از حد بارگذاری شده است و یا بار در یک سمت آن بیشتر از سمت دیگر است. این قطعه در انواع مختلفی موجود است که به تناسب نوع موتور در خودرو انتخاب میشود؛ برای مثال در یک موتور خطی در کنارهی موتور و در موتورهای خورجینی در دو سمت موتور قرار می گیرد.

اما روش کار آن کاملا متفاوت با ترمز موتور است. نکته اصلی درباره امواج صدا این است که صدای شنیده شده توسط گوش جمع تمام امواج صوتی است که در یک لحظه به گوش می رسد. ممکن است در سیستم کنترل کامپیوتری موتور مشکلی پدید آمده باشد.

دور موتور در هنگام گاز ندادن خیلی کم است. دارندگان وسايل نقليه مكلفند وسايل نقليه خويش را براي انجام معاينه فني در مراكز فني مجاز تعيين شده حاضر و پس از احراز شرايط لازم، برگ يا برچسب معاينه دريافت نمايند.

واقعیت این است که تنظیم نسخه در موتور سیکلت های دو زمانه باید قبل از هر چیز با رزوناتور آغاز شود. اما حالا با حذف این قطعه و صدور فرمان قطع و وصل جریان الکتریکی از سوی کامپیوتر اتومبیل، موتور خودرو کارکردی بهینه و منظمتری پیدا کرده است.

ما دستمال مرطوب را برداشتیم و حذف می کنیم. این مشکل به تدریج بدتر می شود. پمپ هیدرولیک فرمان مشکل دارد. اتصال فرمان شل است.

انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *