مشخصات، خرید و قیمت قطعات اگزوز ماشین و موتور سیکلت

از محفظه قرارگیری موتور به ندرت دود خارج می شود و در صورت بروز این اتفاق مشکل پیش آمده معمولا در مرحله بحرانی قرار دارد.

به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان؛ اگزوز قطعهای در خودرو و دیگر وسایل نقلیه است که دود حاصل از واکنش شیمیایی را که در سیلندر ایجاد میشود به خارج از خودرو انتقال میدهد. از همون اول فرمون نرم و ترمزهای قوی (به لطف دیسکی بودن هر چهارچرخ) توجه ام را جلب کرد.

کیفیت قطعات داخلی کاملا متوسط هست و یکی از محاسن سورن استفاده از فوم نرم روی داشبورد است (برخلاف داشبوردهای جدید 405،پرشیا و دنا). در این مرحله ، به منظور جلوگیری از انتشار اکسیدهای ازت ، از پلاتین و رودیم استفاده شده است .

سیم کشی ماشین ایرادات زیادی داره وآپشن های این خودرو را غیر قابل استفاده کرده.از صدای سوت شدید،هنگام دنده عقب گرفته تا صدای زیاد اتاق ماشین و همچنین صدای وز وز عجیب داشبورد،چندی از معایب این ماشینه.

خودم احتمال میدم از سنسور اکسیژن باشه.ولی چرا فقط وقتی که پا رو از روی گاز برمیدارم تولید میشه. در اين حالت معمولا روغن کم نمي کند و در موقعي که موتور پر گاز کار می کند دود قطع مي شود.

تنها قطعه ای که توسط گارانتی تعویض شد چراغ جلو سمت راست به علت سوختن موتور بالاپایین آن بود. البته افزایش صدای موتور یکی از دلایلی است که عده ای اصطلاحا میگویند خودرو راحتتر نفس میکشد.

در دور موتور 2500 تا 3000 صدای بم وارد اتاق می شه که علتش عدم هماهنگی موتور و گیبرکس هست.

کیفیت رنگ و مونتاژ واقعا بهتر از خودروهای قبلی که داشتم هست و درها به خوبی بسته می شوند و نیاز به رگلاژ آنها نبود. متأسفانه نمایندگی ها از تعمیر بموقع و صحیح ماشین عاجز هستند.

در صورتی که آب سر پیستون ها نیامده باشد، دیر روشن می شود و بد کار می کند. و کابین فعلا توی این یک سال سر و صدایی نداره. در کابین این خودرو پشت آمپرهای ۱۰.۲ اینچی دیجیتالی و نمایشگر مرکزی بزرگتر ۹ اینچی با ناوبری جیپیاس، اندروید اتو و اپل کارپلی وایرلس وجود دارند.

به نظر بنده طراحی سورن متوازن تر از دناست و تنها آپشن افزوده دنا وجود مانیتور و کروز کنترل هست و در بازار فعلی و در رنج قیمتی زیر 40 میلیون داخلی، سورن ef7 میتونه گزینه ی خیلی خوبی برای یک خانواده باشه.

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *