مشخصات، خرید و قیمت قطعات اگزوز ماشین و موتور سیکلت

به خوردگی های بدنه ی ماشین بسیار توجه کنید. ضایعات آهن در بدنه خودرو چگونه به وجود می آید؟ در گازهای خروجی از موتور که حاصل احتراق در سیلندرهاست، گازهای سمی مثل کربن مونوکسید، هیدروکربن و اکسیدهای نیتروژن وجود دارد.

بدین منظور است که تولید و عرضه یک اگزوز برتر مبتنی بر دانش و طراحی عملی، ضمن کاهش آلودگی های صوتی و شدت صدا در حد شنوایی مجاز و کاهش و انتقال حرارت ناشی از احتراق در موتور، سازگاری با محیط زیست و کاهش آلودگی های تنفسی، با ایجاد فشار برگشت مناسب بر شرایط عملکردی موتور و مصرف بهینه سوخت نیز اثر گذارده و ضمن فراهم آوردن شرایط احتراق کامل در موتور خودرو، کاهش مصرف سوخت و صرفه جویی های ارزی و اقتصادی زیادی را نیز نصیب کشور می نماید.

دو پروب سنسور فشار دیفرانسیل بر روی گاز اصلی و یک طرف گاز تمیز نصب شده است. آئودی از گیربکس و موتوری مشابه با پسرعموی ایتالیاییاش بهره میبرد (چون کمپانی های لامبورگینی و آئودی هر دو تحت مالکیت کمپانی فولکس واگن قرار دارند) ولی وقتی نوبت به هوراکان میرسد، تغییراتی در موتور و سیستم اگزوز به چشم میخورد.

که برای اگزاست فن هایی با فشار استاتیک کاربرد زیادی دارند. با افزایش قطر مجاری و منبع اگزوز بدلیل تخلیه بهتر موتور قدرت بیشتری تولید می کند اما صدای تولید شده افزایش چشمگیری خواهد داشت.اساساً تخلیه بهتر موتور از دود و استفاده از اگزوزها و منابع قطور تر یا روش هایی مانند استفاده از هدرز جزو مراحل اولیه تقویت موتور هستند.

حواستان باشد منبعی خریداری کنید که دارای دیواره های فرد باشد تا ماشینتان صدای خروجی مانند ماشین مسابقه ای داشته باشد .

هوراکان خودرویی است بسیار زیبا و چشمگیر که وقتی از بغل به آن نگاه کنید، گارالدو در مقایسه با آن جعبه مانند و تک بعدی به نظر میرسد. برخی از آنها دارای استارت برقی هستند و رانندگی با آنها بسیار آسان است.

همگی آن ها بسیار کاربردی اند، به جز دسته های راهنما که طراحی آن ها کمی قدیمی و از مد افتاده به نظر میرسد.

همچنین خودروهایی که مقطعی و در مسافت های کوتاه استفاده می شوند، زودتر پوسیده می شوند. هنگام رانندگی با موتور استفاده از کلاه ایمنی ضروری و اجبار است، به هنگام خرید موتور بهتر است کلاه ایمنی موتور را نیز سفارش داد.

31 – حرکت با استفاده از شماره موقت پس از ده روز از تاریخ ورود به کشور . این صدا هنگام حرکت به تاپ تاپ تغییر میکند. تبصره ـ نحوه همكاري و وظيفه دستگاههاي يادشده و همچنين اعمال مديريت از سوي كارشناس تصادف، برابر دستورالعملي خواهد بود كه به تصويب كميسيون ايمني راههاي كشور ميرسد.

مش را رول کنید و آن را در داخل عایقی که در لوله وارد شده بود پایین بیاورید. کمپانی لامبورگینی در طول تقریباً یک دهه 14,022 دستگاه گارالدو تولید کرد که در جشن 51 سالگی کمپانی، به عنوان یکی از موفق ترین محصولات شناخته شد.

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *