مرگ خاموش جوان بوکانی با دود اگزوز ماشین خود

با توقف ماشین جلوی در زنگ زده ای از فکر دراومدم و با حساب کردن پول تاکسی از ماشین پیاده شدم.

توی فکر بودم که با برخوردم به کسی سرم رو بالا گرفتم، دو جفت چشم سیاه براق ابریشمی توی نگاهم ظاهر شد و ذهنم شروع به تحلیل کردن کرد. از جمله علائم خرابی شمع خودرو می توان به رسوبات حاصل از احتراق در سر الکترودها و کثیف شدن آن و یا جرقه زنی نادرست و از بین رفتن الکترودها اشاره کرد.

اتومبیل مورد بررسی بیشترین حد آپشن را در این رده ی کلاسی دارا بود که فاصله را با سری 7 بیش تر از پیش نزدیک می کرد.

ساده ترین روش برای یافتن اینکه چه چیزی چراغ می خواد بگه اینه که وسیله خود را با ابزار اسکن بررسی کنید.

عمر مفید شمع در موتورسیکلتها بسته به حجم سیلندر موتورسیکلت و رده و کلاس آن میتوانید چیزی در حدود 8 الی 40 هزار کیلومتر باشد اما بهتر است برای جلوگیری از بوجود آمدن ایرادات اساسی در موتور پس از گذشت سه پنجم عمر مفید آن را تعویض کنید.

فروشگاه اگزو گیم در راستای خدمت رسانی بهتر به مشتریان، تا 7 روز مهلت تست و تعویض کالا را به تمامی مشتریان ارائه میدهد. تهیه و توزیع اگزوز در اصفهان یکی از مهمترین خواسته های شرکت پیا صنعت است که در جهت رفاه حال مشتریان و بهره مندی از اگزوز با کیفیت و اورجینال بهره مند شوند.

کیفیت و درجه اشتعال سوخت برای به دست آوردن قدرت و گشتاور بیشتر از اهمیت بالایی برخوردار است. هرچی فکر میکردم فقط توی یک مرداب به رنگ سیاهی دست و پا میزدم. به تصویر خودم توی آینه ماشین قراضه ای که اونجا بود نگاهی انداختم.

به آدرسی که از طرف رئیس باند گرفته بودم نگاهی انداختم و پس از دست تکون دادن برای تاکسی زرد رنگی که اونجا بود به سمت مقصد حرکت کردیم. باند نهنگ آبی باید تا ایران گسترش پیدا میکرد، تا الان قربانیها کم بود، ولی شوخی نیست که!

تمام فکر و ذکرم درگیر دوتا چشم سیاهی بود که هم برام آشنا بود هم غریبه! زیادی آشنا بود برام! به چشم های غصب آلودی که بهم خیره شده بود نگاهی انداختم و زیر لب ببخشیدی گفتم و کیفم که از دستم روی زمین افتاده بود رو برداشتم.

سیویک هاچبک اسپورت با گیربکس ۶ سرعته دستی یا CVT در دسترس بوده و در مدلهای دارای گیربکس CVT شاهد انتخابگر حالت رانندگی، استارت از راه دور پیشرانه و پدال شیفترها خواهیم بود. در روی این سیستمی نصب شده تا عملکرد آن تحت کنترل و از حالت عادی و ساده به حالت تیونینگ یا اسپرت به راحتی تغییر دهید.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *