مرگ خاموش جوان بوکانی با دود اگزوز ماشین خود

واحد کوچک هوبارت 25 تا 140 آمپر را ارائه می دهد.چنین طیف گسترده ای باعث جوشکاری فلزات با ضخامت و مواد مختلف می شود. البته هر چه بالاتر ، قدرتمندتر.در مورد فلزاتی که می تواند جوش دهد ، می توانید روی آلومینیوم ، فولاد ، مس ، برنج ، آهن ، آلیاژهای منیزیم و موارد دیگر کار کنید.چرخه کار 20 @ در 90 آمپر است.

علاوه بر این ، قدرت کافی را برای مبتدیان در حرفه جوشکاری تامین می کند.نکته ای که در مورد این دستگاه دوست دارید کیفیت جوش ها است.این دستگاه به عنوان یک دستگاه جوش خوب TIG ، کنترل بسیار خوبی را بر روی چاه به شما ارائه می دهد و تولید جوش قوی و با کیفیت را آسان تر می کند.

در کنار پنل دستگیره ای وجود دارد که به شما امکان می دهد آمپر را تنظیم کنید.کل صفحه کنترل با یک پوشش جمع شونده شفاف زیبا محافظت می شود.تنها شکایتی که من در مورد این جوشکار دارم این است که شروع قوس در ابتدا کمی دردسر ساز است.

این بدان معناست که واحد شما می تواند با چند صفحه خم شده (که الزامی نیست) وارد شود.در جنبه روشن تر ، آنها بسیار مشتاق رضایت مشتری هستند. 220 ولت برای افزایش قدرت لازم است.Amico ARC60D 160 Amp Welder دارای ولتاژ دوگانه است تا بتوانید آن را در خانه و محل کار کار کنید.سهولت حمل و نقل یکی دیگر از دلایلی است که مردم این واحد را دوست دارند.

آیا می توانید باور کنید که یک چرخه کار 60٪ در 115 ولت با 130 آمپر ارائه می دهد؟ خروجی آمپر نشان دهنده قدرت خوبی است که جوشکار دارد. دوست دارم چرخاندن آنها آسان باشد.در مورد آمپراژ ، این واحد خروجی 10 تا 200 آمپر را ارائه می دهد.

این طیف بسیار گسترده ای است و به شما امکان می دهد روی فلزات مختلف با ضخامت های مختلف کار کنید.سه سوئیچ به شما امکان می دهد بین AC/DC تعویض کنید ، بین جوشکاری TIG و چوب جابجا شوید و دستگاه را روشن/خاموش کنید.من اشاره کردم که استفاده از کنترل های دستگاه آسان است.

و بدون تلاش زیاد.استخر جوشکاری عمیق است و تمام شکل آن خوب و سازگار است.به طور معمول ، تسلط بر TIG سخت تر از سایر مراحل جوشکاری است ، اما این دستگاه کار را آسان می کند. برچسب های کنترل بسیار خوب است.علاوه بر این ، آنها مجموعه خوبی از دستورالعمل ها را برای راهنمایی شما ارائه می دهند.یکی دیگر از مواردی که استفاده از این جوشکار کوچک را بسیار آسان می کند این است که کنترل ها به طرز چشمگیری خوب کار می کنند.

Millermatic 211 Electric 120/240VAC یکی از گران ترین واحدهای موجود در این لیست است که 1500 دلار قیمت دارد. ⚫ فن پشت بامی نیمه صنعتی : این مدل از نظر قدرت یک مقدار از مدل خانگی قدرتمندتر است.

استفاده از سامانه های کاهش آلایندههای هوا بر روی خودرو به نوعی یک وظیفه ملی، اجتماعی و انسانی است و همه ما از خودروساز تا مشتری و بهرهبردار باید در این خصوص تلاش کنیم. وزن میانگین پوست بدن در بزرگ سالان ۹ کیلوگرم است، مساحتی حدود ۶ متر مربع را دارد.پوست ما مرز بین محیط بیرون وداخل است و در کناراینکه پوست مانند سدی عمل میکند و ظیفه اصلی حفاظت از اندام های درونی ما را دارد، وظیفه محافظت از پوست بر عهده خود ماست.

جوشکار Amico ARC60D 160 آمپر را خواهید یافت.(مشاهده تصاویر بیشتر)اولین فایده ای که دارد و بسیاری از افراد را به خود جذب می کند قیمت آن است.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *