مرگ خاموش جوان بوکانی با دود اگزوز ماشین خود

ما در این مقاله سعی کردیم تعدادی از این سیستم ها و امکاناتی که در خودرو های روز دنیا در حال استفاده می باشند را به شما معرفی کنیم در ادامه با آکادمی اُتکس همراه باشید . پس از دریافت نامه های مجوز شما ، می توانیم کالا را در جعبه های مارک دار شما بسته بندی کنیم.

A: بله ، ما می توانیم با نمونه ها یا نقشه های فنی شما تولید کنیم.ما می توانیم قالب ها و وسایل را بسازیم. احتمالا مصرف سوخت شما نيز بالا رفته است. Q4زمان تحویل شما چطور؟

Q7.آیا همه کالاهای خود را قبل از تحویل آزمایش می کنید؟ امیدواریم با یادگرفتن راههای بررسی این نشتیها و مشکلاتی که ممکن است ایجاد کنند، بتوانید نشتیها را بهدقت شناسایی و از بروز هرگونه خرابی یا خطرات احتمالی جلوگیری کنید.

اگزوز تخت پنوماتیک جهت جلوگیری از آلودگی صوتی و همچنین جهت ایجاد مانع در برابر ورود هرگونه آلاینده و ذرات خارجی در سیستم هایی که با سیال هوا کار می کنند استفاده می شود.

محصول اسپرت زونتس در این سری Z4-249X نام داردکه بادشکن بزرگ بالای فرمان و فلاپ های اطراف بدنه، از این موتورسیکلت یک محصول جذاب و خاص ساخته که در ترکیب با اگزوز دوتایی خاص آن، یک ترکیب زیبا و البته نو ایجاد کرده است.

گیره های مفصلی دور از نظر زیبایی از اهمیت بیشتری برخوردار هستند و از طیف گسترده ای استفاده می کنند.این شامل نکات مربوط به اگزوز ، صدا خفه کن ، سیستم بازگشت گربه ، اگزوز مسابقه ای و اتومبیل های نمایشی است.

صدا خفه کن یا اگزوز جهت کاهش صدا و آلودگی های صوتی و کاهش نویز مورد استفاده قرار می گیرند . جنس اگزوز ها عموما برنجی یا پلاستیکی یا استیل است . خم لوله اگزوز سایز 56 استیل. در گذشته در مقالات متعددی آموزش های لازم در خصوص انتخاب اگزوز مناسب و همچنین نگه داری از آن برای کارکرد بهتر خودرو ارائه شد، که می توانید بخشی از آن ها را در زیر مشاهده بفرمایید.

Q5آیا می توانید با توجه به نمونه ها تولید کنید؟ توربوساند در قطر 3 سانتی متری مناسب تمامی خودروها است اما باید دقت بفرمایید که قطر سراگزوز خودرو باید حداقل 6سانتی متر باشد و اگر کمتر از این عدد است میتوانید از توربوساند قطر 2.5 سانتی متر استفاده کنید.

اگر شمع ها داغ شوند نیز این مشکل به وجود خواهد آمد باید شمع ها را تنظیم کنید و اگر نیاز باشد آنها را تعویض شوند. در این حالت رسوبات خاکستر سنگین روی الکترود ها و عابق تجمع می کند.

در عین حال ، آنها تصفیه مایع زباله و تصفیه هوای داخل ساختمان را پوشش می دهند و رقابتی ترین محصولات و خدمات را به مشتریان ارائه می دهند.در حال حاضر ، این شرکت دارای گواهینامه سیستم مدیریت محیط زیست ISO14001 ، گواهینامه بین المللی کیفیت ISO9001 ، رتبه اعتباری AAA و سایر گواهینامه ها است و دارای خروجی سالانه 500000 لیتر خط پوشش تولید کاتالیست ، سیستم مدیریت کیفیت کامل و کنترل فرآیند است.قابلیت های مختلف تست عملکرد ، از جمله SRD ، SRF ، ICP ، BET و غیره!

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *