مرگ خاموش جوان بوکانی با دود اگزوز ماشین خود

اولین و بارزترین نشانه قطعات اصلی رنو بسته بندی آنهاست. قیمت اگزاست فن به عوامل متعددی بستگی دارد که در این مقاله به موارد اصلی که در قیمت انواع اگزاست فن تهویه تاثیرگذار می باشد اشاره می نماییم .

وجود دارد. البته باید توجه داشت که کاتالیست های خودرو همیشه حاوی هر سه فلز گروه پلاتین نیستند، بلکه ممکن است در بعضی از موارد فقط حاوی پلاتین و در بعضی موارد نیز حاوی پلاتین و رودیوم یا پالادیوم و رودیوم باشند.

در صورتی که کالای درخواستی شما در گروه زیر قرار ندارد، میتوانید به طور مستقیم با مدیران مجموعه در تماس باشبد تا نیاز های شما را مرتفع سازند. جهت سفارش و خرید عمده اگزوز در سطح کشور ، با دفترفروش تماس حاصل فرمایید.

خرید این محصول را پیشنهاد می کنید ؟ در پایان کار اگر بخواهیم سه بعدی لوله را ببینیم با انتخاب گزینه 3 و وارد کردن شعاع خم (که معمولا 80 می باشد) و سپس انتخاب شماره 13 و دادن زاویه دید می توان به راحتی لوله را مشاهده نمود.

انواع وظیفه های خودرو را می توان به 1.کاهش آلایندگی ها 2.کاهش صدا3.کاهش دما 4.انتقال دود حاصل از احتراف به بیرون تقسیم نمود .

دقت داشته باشید که رنگ دود خروجی از خودرو می تواند گواه بسیاری از ایرادات در خودرو باشد که باید همیشه حواسمان به این موضوع در خودرو هایمان باشد .امه وظیفه ی لگزوز به همین جا خم نمی شود و کار های دیگری نیز انجام می دهد مثل کاهش انواع صدا هایی که در موتور ایجاد می شود بر عهده ی اگزوز است .

شرکتهای بزرگ اگزوزسازی، برای رعایت این استانداردها مجموعه اگزوز همراه با هدرز به شما عرضه میکنند. محصولات مربوط به گروه تویوتا در مجموعه اگزوز سازی پیا شامل موارد نام برده شده در گروه زیر می باشد. ارائه خدمات منحصر بفرد ویژه تعمیرکاران و اگزوز سازان در سطح کشور با تمرکز بیشتر بر استان اصفهان فروش انواع اگزوز فابریک ، کاتالیزور و فلکسیبل و واشرآلات بصورت عمده با قیمت رقابتی و ضمانت کیفیت محصولات.

همان طور که می دانید وظیفه ی آن خروج گاز هایی از موتور که حاصل سوختن بنزنین در آن است و انتقال این گاز ها به هوای اطراف اتومبیل .

بیشتر افراد فکر می کنند اگزوز در اتومبیل ها قطعه بسیار کاربردی به نظر نمی رسد اما این یک باور غلط و اشتباه است . اگزوز اتومبیل یکی از سیستم های مهم در خودرو است که اکثرا در زیر اتومبیل نصب می شود به همین دلیل فاصله ی آن باسطح زمین بسیار کم است نسبت به قطعات دیگر خودرو .

اگر اگزوز اتومبیل نباشد چه اشکالاتی رخ می دهد ؟ گاها اتومبیل هایی را دیده اید که صدای موتور غیر عادی دارن که این موضوع نشان دهنده ی آن است که شخص دارنده ی ماشین اگزوز را دستخوش تغییراتی انجا داده است .

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.