مرگ خاموش جوان بوکانی با دود اگزوز ماشین خود

پس این خیال باطلی است که فکر کنیم موتور برق بیصدایی در دنیا وجود دارد یا میتوان به صورت کامل موتور برق را بی صدا کرد، این مطلب بیشتر درباره کم صدا کردن موتور برق است نه بی صدا کردن آن!

در این قابلیت، در زمان آتش سوزی و تشخیص شعله در محیط پارکینگ توسط حسگرها ، کل سیستم به مدت ۳ الی ۵ دقیقه خاموش می شود تا دود داغ در نزدیک سقف جمع شده و مانع خروج حاضران در پارکینگ نشود.

افشار در ادامه یادآوری کرده که به منظور رعایت الزامات محیط زیستی، کلیه موتورهایی که در ایران تولید میشوند، در سیستم خروج دود، به کاتالیست مجهز اند. از ابتدای سالجاری تا کنون بیش از هشت نفر در شهرستان بوکان دچار مسمومیت گاز شدند که با بستری در بیمارستان بهبود پیدا کرده اند.

با گذشت زمان ، جذب کننده آلوده یا کاملاً خارج از سیستم می شود ، بنابراین باید بطور دوره ای تمیز شود یا با کالای جدید جایگزین شود.

اگر پمپ بنزین کار نکند و تعمیر و تمیز کردن آن امکان پذیر باشد ، لازم است کار تعمیراتی انجام شود. برنامه ریزی سیستم بصورتی خواهد بود که محیط پارکینگ به زون های مختلف تفکیک شود و سیستم به گونه ای عمل می کند که تنها یک زون آلوده به دود شده و سایر زون ها تمیز باقی بمانند .

روش و خاموش الکتریکی : در طول قطع برق در ژنراتور مامور کنترل استارت اتوماتیک به طور خود به خود است و نظارت موفقی را بر ژنراتور می کند در زمانی که بیشتر مورد نیاز نیست و در صورتی که در حال کار است به طور اتوماتیک خاموش می شود.

بنزین به طور مداوم دود می کند ، مجموعه ای از آن در اتومبیل توسط یک وسیله خاص – یک جاذب گیر ، که در قوس چرخ عقب خودرو قرار دارد ، اداره می شود. گردن مخزن سوخت خودرو در مجاورت یکی از درهای عقب خودرو قرار دارد.

هر صاحب خودرو می تواند این مشکل را به طور مستقل حل کند. در صورت داشتن مهارت های لازم ، تنظیم کاربورتور می تواند در یک ایستگاه تخصصی یا به طور مستقل انجام شود.

این مبدل به طور گسترده ای در موتورهای دیزلی برای کاهش انتشار هیدروکربن و مونوکسیدکربن استفاده می شود. پوشیدن مهر و موم درب باعث نفوذ بخار بنزین به محفظه مسافر می شود ، به این معنی که باید بررسی شود و در صورت لزوم با یک مورد جدید جایگزین شود.

جوشکاری نادرست درز در مخزن بنزین می تواند باعث نشت سوخت و از این رو بو در کابین شود. آلودگی پمپ سوخت همچنین می تواند به بوی بنزین منجر شود. همچنین دارای پوششی به روش گالوانیزه الکتریکی بوده که باعث شده در برابر زنگ زدگی مقاوم تر باشد.

انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *