مرگ خاموش جوان بوکانی با دود اگزوز ماشین خود

با ابزارینو همراه باشید تا تکنیکهای ساختن یک موتور برق بی صدا را به شما بگوییم. در این پست انزل وب علت ۱۰ صدا مهم ماشین ؛ صدای تق تق موتور ، صدای شاتون ، علت صدای لاستیک ماشین ، سوت کشیدن ماشین هنگام حرکت ، صدا اتاق ماشین ، صدای جیر جیر ماشین و..

بنابراین زمانی که موتور سیکلت شروع به حرکت می کند فایبر گلاس اگزوز شروع به سوخته شدن و سفت شدن خواهد کرد.

در ابتدا برای عیب یابی موتور سیکلت باید به مواردی نظیر این که دود از کجا خارج شده، بوی دود و رنگ دود توجه نمود تا در این راستا بتوان به راحتی مشکل را برطرف نمود. چگونه می توان نوع و بوی دود را تشخیص داد؟

در نتیجه این نوع دود پس از بستن اگزوز جدید بر روی موتور سیکلت طبیعی بوده و جای هیچ گونه نگرانی نخواهد داشت. خروج دود میتواند دلایل متعددی داشته باشد، که در این مقاله به بررسی و مراحل معاینه موتورسیکلت خواهیم پرداخت.

از آن جایی که وظیفه پیستون بیرون راندن گازهای ناشی از احتراق از محفظه سیلندر می باشد، با فرسوده شدن حلقه ها این عمل به درستی انجام نمی گیرد.

یکی از علل خروج دود از اگزوز فرسودگی حلقه های پیستون می باشد. در برخی از مواقع دود به طور مستقیم از خود موتور سیکلت شما بلند می شود.

نوع دیگری از دود کردن موتور سیکلت که از خود موتور سیکلت بلند شده و ربطی به موتور و اگزوز نداشته، در اثر سوختن سیم های موتور سیکلت می باشد. در صورت دیگر اگر فرصت کافی دارید، خودروی خود را به نمایندگی یا نزد مکانیک ماهر برده و بخواهید تا وضعیت منبع اگزوز خودرویتان مورد بررسی قرار بگیرد.

البته در برخی خودروهای جی تی و توربودار این عمل به صورت طبیعی به وجود می آید در این خودروها به علت بالا بودن فشار احتراق در دورهای بالا مخلوط سوخت و هوا کاملا محتوق نشده و در مسیر اگزوز به علت دمای بالای لوله ها آتش میگیرد .

زیرا با کوچک ترین جرقه ای در موتور سیکلت، احتمال ایجاد آتش سوزی وجود دارد. کاتالیزور ماشین از جمله قطعاتی است که بعد از زمان مشخص نیاز به تعویض دارد و اگر به موقع نسبت به تعویض آن اقدام نکنید ممکن است مشکلات متعددی را برای شما به وجود بیاورد.

پارامترهای مختلفی وجود دارند که میزان مصرف سوخت دیزل ژنراتور را تحت تاثیر قرار می دهند. به این دلیل که جنرال موتورز اگزوزی مطابق با مقررات صوتی تولید می کند و همچنین طیف وسیعی از مشتریان علاقه مند به کوروت C8 را جذب می کند.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *